Twój koszyk

Bagażnik rowerowy Fiamma Caravan XL A Pro w kolorze szaro-czarnym

PVR 1 780,84 zł
1 541,66 zł
Oszczędzasz: 13%
Kup ten produkt i zbierz 355 punktów
Ten produkt jest tymczasowo niedostępny.Wybierz rozmiar
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Bagażnik rowerowy Fiamma Caravan XL A Pro ma uchylną górną część, która zapewnia łatwy dostęp do skrzyni nawet przy załadowanych rowerach. Montaż bez otworów w konwencjonalnych częściach czołowych. Cechy: - Wsporniki montażowe: dostarczane w standardzie. Bagażnik rowerowy montowany jest bez otworów w konwencjonalnych częściach przednich - Nakładki ochronne: chronią rower przed uderzeniami o konstrukcję bagażnika - Quick Lock: szybkie i pewne mocowanie koła do prowadnicy - Bike-Block Pro / Pro S: Blokowanie system mocowania roweru - Przewodniki Quick / Premium: Model różni się w zależności od parametrów technicznych - Blokada bezpieczeństwa: Unieruchamia półkę podczas transportu - Pasek napinający: W wersji Active i Active E-Bike zapewnia prosty i natychmiastowy dostęp do skrzyni - Odpowiedni do każdego rodzaju przyczepy kempingowej - Na 2 rowery i opcjonalnie można dodać dodatkowy kanał - Maksymalne obciążenie: 50 kg - Waga: 9 kg
Referencja: FIA-02093B91A

Wyróżniamy

Idealny do mocowania rowerów do pojazdu w prosty i bezpieczny sposób.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Idealny do mocowania rowerów do pojazdu w prosty i bezpieczny sposób.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.