Twój koszyk

- 22%

Bagażnik rowerowy Fiamma Ford Custom na rowery 2/4, czarny jasnoszary czerwony

PVR 2 210,44 zł
1 725,74 zł
Oszczędzasz: 22%
Kup ten produkt i zbierz 398 punktów
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Bagażnik rowerowy Fiamma Ford Custom na rowery 2/4 można przymocować do dolnej części tylnych drzwi dzięki kalandrowanemu profilowi, który dopasowuje się do konturu pojazdu. Również do modeli z podnoszonym dachem i pojedynczą klapą tylną. Cechy: - Typ pojazdu: Minivan - Podwójna klapa tylna: Nie - Waga: 8,5 kg - Maksymalne obciążenie: 50 kg - Półka: aluminiowa w zależności od modelu lub teleskopowa stal nierdzewna/aluminium - Bike-Block Pro / Pro S: system mocowania roweru - System napinania: Do prostego i bezpiecznego mocowania bagażnika rowerowego do pojazdu - Prowadnice: Model różni się w zależności od parametrów technicznych - Uchwyt na bagażnik: Podpórka zabezpieczająca do blokowania półki - Wsporniki górne: zaprojektowane tak, aby dopasowywały się do konturu roweru - Quick Lock: szybkie i pewne mocowanie koła do prowadnicy. Można go zamontować w następujących modelach: - Ford Custom, Ford Transit Custom i Ford Tourneo Custom (≥ 2012 - H1) również z podnoszonym dachem - Ford Transit Custom Nugget (≥ 2015) - Ford Transit Custom Nugget Plus (≥ 2012) - Ford Cap Land (≥ 2015) - Ford Cap Fan (≥ 2015 - ≤ 2018 ) - Ford Cap Coast (≥ 2018) - Ford Cap Life ( ≥ 2019) - H1
Referencja: FIA-02095B07A

Wyróżniamy

Idealny do mocowania rowerów do pojazdu w prosty i bezpieczny sposób.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Idealny do mocowania rowerów do pojazdu w prosty i bezpieczny sposób.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.