Twój koszyk

- 30%

Bagażnik rowerowy Thule BackPac 973 na 2 rowery

PVR 1 660,71 zł
1 158,36 zł
Oszczędzasz: 30%
Kup ten produkt i zbierz 269 punktów
Ten produkt jest tymczasowo niedostępny.Wybierz rozmiar
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Bagażnik na 2 rowery Thule BackPac 973 ma bardzo stabilną i solidną konstrukcję, która pozwala na przewiezienie 2 rowerów: 3 po dodaniu adaptera 973-23 i 4 po dodaniu 973-23 + 973-24. Łatwo się składa, co ułatwia przechowywanie i obsługę. Podniesione położenie bagażnika na rowery sprawia, że tylne światła i tablica rejestracyjna są widoczne. Cechy: - Maks. ilość rowerów: 2, (3) (4) - Nośność: 60 kg - Maksymalna waga roweru: 15 kg - Wymiary: 141 x 75 x 154 cm - Wymiary po złożeniu: 97 x 45 x 154 cm - Waga: 15 kg - Pasuje do rozmiarów ram: 22-80 mm - Możliwość zwiększenia ładowności z dwóch do trzech rowerów poprzez dodanie adaptera 973-23 i do czterech rowerów poprzez dodanie adapterów 973-23 + 973-24 - Podniesiona pozycja belki utrzymuje widoczność tylnych świateł i tablicy rejestracyjnej - Wszystkie części mające kontakt z pojazdem i rowerami są pokryte gumą dla dodatkowej ochrony - Łatwy montaż roweru dzięki zdejmowanym ramionom - Pewne mocowanie koła dzięki szybkozamykaczowi Paski - Wysuwane stojaki na duże rowery - Składane na płasko, co ułatwia przechowywanie i obsługę - Blokuje rowery na bagażniku rowerowym (w zestawie zamek) i mocuje do pojazdu za pomocą osobnego mocowania - Specjalny zestaw dostosowuje bagażnik rowerowy do różnych modeli pojazdów - Ten produkt nie nie mają uniwersalnego dopasowania. Informacje dotyczące konkretnych modeli samochodów można znaleźć w Przewodniku dla kupujących Thule
Referencja: TH973

Wyróżniamy

Bagażnik rowerowy Thule na tylną klapę do minivanów i SUV-ów.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Bagażnik rowerowy Thule na tylną klapę do minivanów i SUV-ów.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.