Bagażnik rowerowy Thule ClipOn 9103 na 3 rowery

868,20 zł
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Bagażnik Thule ClipOn 9103 na 3 rowery do łatwego montażu na tylnej klapie z unikalnym systemem zatrzaskowym i opatentowanym mechanizmem blokującym. Za pierwszym razem należy go wyregulować, aby pasował do Twojego pojazdu, a następnie można go zamontować i zdjąć w ciągu kilku sekund. Zintegrowane paski ułatwiają zabezpieczanie rowerów. Odbłyśniki na osłonach zapewniają większe bezpieczeństwo podczas transportu. Pokryte gumą zaciski bezpiecznie utrzymują rowery na miejscu i chronią ramę przed zadrapaniami i zadrapaniami. Można go połączyć z panelem oświetleniowym Thule 976 Light Panel, aby zapewnić optymalne bezpieczeństwo i widoczność. Ten produkt nie ma uniwersalnego dopasowania. Skorzystaj z tego przewodnika Thule, aby znaleźć odpowiedni produkt do swojego pojazdu. Dane techniczne Thule ClipOn 9103 3 Bagażnik rowerowy: Rower Ładowność: 3 Pasuje do opon Wymiary (cale): - Klatki zapobiegające kołysaniu oddzielają rowery: - Waga: 7 kg. Montaż na bagażniku rowerowym: System mocowania „Snap-on” Pasuje do ram o wymiarach: Wszystkie Pasuje do kół o wymiarach: Wszystkie Zdejmowane zaciski ramy: Tak Zatwierdzone przez TÜV Pasuje do większości rowerów z hamulcami tarczowymi: Tak Różne: Łatwy montaż dzięki regulowanej regulacji. W zestawie solidny pasek do mocowania rowerów.
Referencja: TH9103

Wyróżniamy

Bezpieczny bagażnik rowerowy na tylną klapę, który pomieści trzy rowery.

Wyróżniamy

Bezpieczny bagażnik rowerowy na tylną klapę, który pomieści trzy rowery.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.