Bagażnik rowerowy Thule ClipOn 9104 3, czarno-szary

PVR 959,67 zł
776,22 zł
Oszczędzasz: 19%
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Bagażnik Thule ClipOn 9104 na 3 rowery, łatwy montaż na tylnej klapie, z unikalnym systemem zatrzaskowym i opatentowanym mechanizmem blokującym. Za pierwszym razem należy go dopasować do pojazdu, a następnie zamontować i zdjąć bagażnik w ciągu kilku sekund. Zintegrowane paski ułatwiają zabezpieczenie roweru. Gumowane zaciski bezpiecznie utrzymują rower w odpowiedniej pozycji i chronią ramę przed zadrapaniami i zarysowaniami. Odblaski na osłonach zapewniają większe bezpieczeństwo w transporcie. Można go połączyć z panelem świetlnym Thule 976, aby zapewnić optymalne bezpieczeństwo i widoczność. Ten produkt nie ma uniwersalnego dopasowania. Aby uzyskać informacje dotyczące konkretnych modeli samochodów, skorzystaj z Thule Fit Guide. Cechy: - Łatwy montaż tylnej klapy za pomocą unikalnego systemu zatrzaskowego - Wszystkie części mające kontakt z pojazdem i rowerami są pokryte gumą dla dodatkowej ochrony - Można je szybko złożyć, co zapewnia wygodne przechowywanie - Można przymocować panel mocujący Thule Light Board 976 - Używaj Thule Adapter ramy 982 do montażu rowerów o nietypowych ramach (np. rowery damskie, BMX i downhill) - Max. Ilość rowerów: 3 - Nośność: 45 kg - Maksymalna waga roweru: 15 kg - Wymiary: 57 x 82 x 116 cm - Wymiary po złożeniu: 57 x 18 x 117 cm - Waga: 7,1 kg - Pasuje do ram Rozmiar: Wszystkie
Referencja: TH9104

Wyróżniamy

Bezpieczny bagażnik rowerowy na tylną klapę, który może pomieścić trzy rowery.

Wyróżniamy

Bezpieczny bagażnik rowerowy na tylną klapę, który może pomieścić trzy rowery.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.