Bagażnik rowerowy Thule FreeRide 532 1 czarny

PVR 431,66 zł
375,51 zł
Oszczędzasz: 13%
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Bagażnik Thule FreeRide 532 na 1 rower w ekskluzywnym kolorze Titanium pasuje do ram rowerowych o szerokości do 80 mm. średnicy (owalny 65x80 mm. i okrągły 22-70 mm.) i który można złożyć na dachu, gdy nie jest używany. Z dynamiczną konstrukcją zakrzywionych rur, która świetnie wygląda na dachu samochodu. Kompatybilny z systemem jednego klucza. Dzięki temu akcesorium możesz wymienić zamki i używać tego samego klucza do wszystkich produktów Thule. Skorzystaj z tego przewodnika Thule, aby znaleźć odpowiedni produkt do swojego pojazdu. Cechy: Rower jest zablokowany do bagażnika, a bagażnik do kierownicy (zamki w zestawie). Maksymalna dopuszczalna waga roweru to 17 kg. Ten stojak na rowery został wstępnie zmontowany, nie są wymagane żadne narzędzia. Szybkie i łatwe mocowanie roweru za pomocą szybko regulowanego zacisku ramy. Wygodny system mocowania, który przyspiesza i ułatwia montaż na kierownicach o przekroju kwadratowym i profilach. Adaptery do rowków teowych (20x20mm) są dołączone do montażu bagażnika rowerowego bezpośrednio na rowkach teowych belek dachowych. Sprytne zaciski kół ułatwiające ładowanie i łatwe zwalnianie pasków do dopasowania do różnych rozmiarów kół. Testowany w przypadku zderzenia miejskiego i zatwierdzony przez TÜV-GS.
Referencja: TH532002

Opinia eksperta

Nowoczesne, dynamiczne i funkcjonalne.

Opinia eksperta

Nowoczesne, dynamiczne i funkcjonalne.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu. Na zwrot masz do 365 dni. Możesz dokonać tego w zakładce "Moje konto" i wystąpić o zwrot produktu. Wszystkie szczegóły znajdziesz tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.