Bagażnik rowerowy Thule HangOn 972 na 3 rowery

PVR 885,13 zł
711,30 zł
Oszczędzasz: 20%
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Bagażnik rowerowy Thule HangOn 972 na 3 rowery z inteligentnym sprzęgiem, pasuje do większości haków holowniczych i składa się na płasko, co ułatwia przechowywanie. Jest na tyle kompaktowy, że można go przechowywać w bagażniku samochodu. Bagażnik rowerowy odchyla się do tyłu, aby umożliwić dostęp do bagażnika bez konieczności rozładowywania rowerów. Odblaski na pokrywach zapewniają większe bezpieczeństwo w ruchu drogowym. W zestawie paski do mocowania roweru. Zaciski pokryte gumą utrzymują rower stabilnie na miejscu i chronią ramę przed zadrapaniami i śladami. Przygotowany do montażu panelu świetlnego Thule 976 z adapterem 9761 w celu zapewnienia optymalnego bezpieczeństwa i widoczności. Dane techniczne Bagażnik rowerowy Thule HangOn 972 na 3 rowery: Nośność rowerów: 3 Nośność: 45 kg. Wymiary: 48 x 55 x 76 cm Waga: 6,5 kg. Pasuje do ram: Wszystkie Mocuje rower do bagażnika rowerowego: Tak (z opcjonalnym adapterem) Mocuje bagażnik rowerowy do samochodu: Tak (z opcjonalnym adapterem) Kompatybilny z systemem One Key: Tak Wahacz z rowerami: Tak Pasuje do samochodów z zewnętrznym kołem zapasowym koło: - Pasuje do większości rowerów z hamulcami tarczowymi: Tak Tylne światła: Tak (z opcjonalnym adapterem) Dopuszczenie TÜV EuroBE: Zgodny ze standardem City Crash: Tak Różne: Do montażu Lightboard 976 niezbędny jest adapter 9761.
Referencja: TH972

Opinia eksperta

Wszechstronny i uchylny bagażnik rowerowy Thule na 3 rowery.

Opinia eksperta

Wszechstronny i uchylny bagażnik rowerowy Thule na 3 rowery.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu. Na zwrot masz do 365 dni. Możesz dokonać tego w zakładce "Moje konto" i wystąpić o zwrot produktu. Wszystkie szczegóły znajdziesz tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.