Bagażnik rowerowy Thule HangOn 974 na 3 rowery

PVR 737,83 zł
639,71 zł
Oszczędzasz: 13%
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Bagażnik rowerowy Thule HangOn 974 3 pasuje do większości haków holowniczych i składa się na płasko, co ułatwia przechowywanie, a przy tym jest na tyle kompaktowy, że można go przechowywać w bagażniku samochodu. Odblaski na pokrywach zapewniają większe bezpieczeństwo w ruchu drogowym. W zestawie paski do mocowania roweru. Zaciski pokryte gumą utrzymują rower stabilnie na miejscu i chronią ramę przed zadrapaniami i śladami. Przygotowany do montażu panelu świetlnego Thule 976 z adapterem 9761 w celu zapewnienia optymalnego bezpieczeństwa i widoczności. Dane techniczne Bagażnik rowerowy Thule HangOn 974 na 3 rowery: Nośność rowerów: 3 Nośność: 45 kg. Długość: - Szerokość: 47 cm. Waga: 6kg. Pasuje do ram o wymiarach: Wszystkie Do rowerów elektrycznych: - Mocuje rower do bagażnika rowerowego: Tak (z opcjonalnym adapterem) Blokuje bagażnik rowerowy do samochodu: Tak (z opcjonalnym adapterem) Kompatybilny z systemem One Key: Tak Wahacz z rowerami: - Pasuje do samochodów z zewnętrznym kołem zapasowym: - Pasuje do większości rowerów z hamulcami tarczowymi: Tak Tylne światła: Tak (z opcjonalnym adapterem) Gniazdo zasilania: - Dopuszczenie TÜV EuroBE: - Zgodny ze standardem City Crash: Tak Różne: Do montażu wymagany jest adapter 9761 zamontuj Lightboard 976.
Referencja: TH974

Opinia eksperta

Wszechstronny bagażnik rowerowy Thule na 3 rowery.

Opinia eksperta

Wszechstronny bagażnik rowerowy Thule na 3 rowery.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.