Bagażniki rowerowe

199 produktówSortuj:Najbardziej popularneCena rosnącoCena malejąco
199 produktów

Chcesz wiedzieć więcej o bagażnikach rowerowych?

Bagażniki rowerowe to bagażniki, które służą do przewożenia rowerów tam i z powrotem samochodem. Istnieje szeroka gama bagażników rowerowych, które można dostosować do wszystkich rodzajów samochodów.

Najpopularniejszymi bagażnikami rowerowymi są bagażniki dachowe. Są one bardzo popularne, ponieważ można je łatwo zainstalować w samochodach za pomocą drążków dachowych. Są wygodne podczas wsiadania do samochodu, ponieważ w przeciwieństwie do innych uchwytów, można bez problemu otworzyć bagażnik. Jedną z wad może być trudność umieszczenia roweru na stojaku, jeśli samochód jest bardzo wysoki, ale raczej nie stanowi to większego problemu.

Innym bagażnikiem rowerowym jest ten na tylnej klapie . Są łatwe do zakładania i zdejmowania, a w przeciwieństwie do poprzednich, nie ma żadnych niedogodności, jeśli chodzi o dopasowanie roweru, ponieważ jest to znacznie prostsze. Problem polega na tym, że aby dostać się do bagażnika samochodu, w większości przypadków trzeba najpierw zdemontować bagażnik rowerowy.

Najnowsze modele bagażników rowerowych to te na hak holowniczy. Są najlepsze ze wszystkich, ponieważ bardzo łatwo się je zakłada i zdejmuje, a w zależności od typu samochodu można nawet uzyskać dostęp do bagażnika. Możliwą wadą jest to, że są nieco droższe niż poprzednie, ale jeśli jesteś regularnym rowerzystą i zabierasz swój rower wszędzie, te modele bagażników rowerowych są zdecydowanie dla Ciebie.

W tych dwóch ostatnich bagażnikach rowerowych należy uważać, aby nie zasłonić rowerami tablicy rejestracyjnej samochodu, ponieważ jeśli tablica rejestracyjna nie jest widoczna, trzeba będzie poprosić o kolejną.


Marki Bagażniki rowerowe, które mogą cię zainteresować:

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.