Twój koszyk

Baton NutriSport ENERGETICA o smaku czekoladowo-orzechowym

6,39 zł
Kup ten produkt i zbierz 1 punktów
Najlepsza cena online
Ten produkt nie podlega zwrotowi
Zobacz więcej produktów z:
Baton NutriSport ENERGETICA o smaku czekoladowo-orzechowym to baton energetyczny z mieszanką węglowodanów o postępującym przyswajaniu. Połączenie najwyższej jakości składników odżywczych (białek mleka i węglowodanów), uzupełnionych z kolei witaminami i minerałami sprawia, że batony te są idealną przekąską przed intensywnym treningiem. Baton ENERGY to baton bogaty w węglowodany, ale także w białka, ponieważ podstawą budowy mięśni są białka, którym towarzyszy odpowiednia podaż kalorii. Ponadto, dzięki zawartości witamin i składników mineralnych, w zbilansowany sposób uzupełnia dietę sportowca, zapewniając optymalną wydajność podczas treningu. Smaki: Czekoladowo-Orzechowy, Truskawkowy, Jogurtowy, Waniliowo-Ciasteczko Sposób prezentacji: baton 44 g Wartości odżywcze i skład NutriSport ENERGETICA Baton w 100 g: Wartość energetyczna 406 Kcal(1708 kJ) Białka 20 g Węglowodany 50 g Tłuszcze 14 g Wartości odżywcze i skład Baton NutriSport ENERGETICA w 44 g: Wartość energetyczna 179 Kcal(753 kJ) Białka 8,8 g Węglowodany 22 g Tłuszcze 6,2 g
Referencja: NU-1008-1

Wyróżniamy

Batony energetyczne NutriSport zostały opracowane w zbilansowany sposób, aby zapewnić energię potrzebną zarówno podczas treningów, jak i codziennej podróży.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Batony energetyczne NutriSport zostały opracowane w zbilansowany sposób, aby zapewnić energię potrzebną zarówno podczas treningów, jak i codziennej podróży.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!
Ze względów bezpieczeństwa i higieny nie ma możliwości zwrotu ani wymiany tego produktu.

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.