Twój koszyk

Baton NutriSport PROTEIN o smaku kokosowym

6,42 zł
Ten produkt jest tymczasowo niedostępny.Wybierz rozmiar
Najlepsza cena online
Ten produkt nie podlega zwrotowi
Zobacz więcej produktów z:
Baton NutriSport PROTEIN o smaku kokosowym, bardzo bogaty w najwyższej jakości białka o wzorowej wartości biologicznej, gdyż nie każde źródło białka jest najodpowiedniejsze do prawidłowego odżywienia mięśni. Zapotrzebowanie na białko sportowca waha się od 1 g do 2 g na kg masy ciała dziennie, co oznacza stosowanie zbilansowanej diety zgodnej z codziennym zużyciem mięśni. Baton PROTEIN to suplement diety na bazie białek mlecznych wraz z minerałami i witaminami do szybkiej regeneracji i pokrycia zwiększonych potrzeb podczas intensywnego wysiłku fizycznego, a jego zbilansowany profil żywieniowy sprawia, że jest zdrową i zbilansowaną przekąską dla osób dbających o zbilansowaną dietę. Zawiera 32% białek o najwyższej wartości biologicznej. Wraz z codziennym treningiem wspomaga rozwój mięśni. Smaki: Kokosowy, Jogurt-Jabłko, Pomarańcza, Banan, Cytryna, Wanilia-Ciasteczka, Czekolada Prezentacja: Batony 46 g Przybliżone informacje o wartości odżywczej Batonik NutriSport BIAŁKO na 100 gr: Wartość energetyczna 405 Kcal (1705 kJ) Białka 32 gr Węglowodany 40 gr Tłuszcze 13 gr Przybliżone informacje o wartości odżywczej NutriSport batonik PROTEIN na 46 gr: Wartość energetyczna 186 Kcal (785 kJ) Białka 14,7 gr Węglowodany 18,4 gr Tłuszcze 6 gr
Referencja: NU-1010-1

Wyróżniamy

Baton NutriSport PROTEIN to bogate źródło białka, idealne do spożycia o każdej porze dnia, zarówno po treningu, jak i pomiędzy posiłkami, aby zapewnić dostawę aminokwasów niezbędnych do rozwoju mięśni.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu?Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Baton NutriSport PROTEIN to bogate źródło białka, idealne do spożycia o każdej porze dnia, zarówno po treningu, jak i pomiędzy posiłkami, aby zapewnić dostawę aminokwasów niezbędnych do rozwoju mięśni.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!
Ze względów bezpieczeństwa i higieny nie ma możliwości zwrotu ani wymiany tego produktu.

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.