Twój koszyk

Batony cytrusowe stałe Infisport ND3 40 g (21 sztuk)

201,72 zł
Najlepsza cena online
Ten produkt nie podlega zwrotowi
Zobacz więcej produktów z:
Solidne batony energetyczne Infisport ND3 to jedyne batony opracowane specjalnie w celu kompleksowego opóźnienia zmęczenia. Kiedy poddajemy nasze ciało intensywnemu wysiłkowi, w miarę upływu czasu następuje seria zdarzeń fizjologicznych, które, jeśli nie zostaną zatrzymane, doprowadzą do zmęczenia, które będzie narastać w ciągu minut i całkowicie ogranicza wydajność, ponieważ zapasy glikogenu będą się zmniejszać , wzrośnie tworzenie amoniaku i kwasowości organicznej, nastąpi zużycie aminokwasów rozgałęzionych, pojawi się tzw. „ośrodkowe zmęczenie” oraz nasili się powstawanie substancji o dużej sile utleniającej (wolne rodniki). Co więcej, jeśli tego typu wysiłek wykonywany jest kilka razy w tygodniu, jak to zwykle bywa w przypadku treningu programowanego, ograniczy działanie naszego układu odpornościowego. Aby wszystkie te procesy nie szkodziły wydolności ani zdrowiu, musimy dostarczać w trakcie i po wysiłku bardzo szybko przyswajalne węglowodany, aminokwasy rozgałęzione, glutaminę, cytryniany, substancje antyoksydacyjne oraz średniołańcuchowe trójglicerydy (MCT), które oszczędzają glikogen. ND3 Solid to jedyny baton, który dostarcza wszystkich tych składników w odpowiednich ilościach, zawartych w bazie naturalnych prasowanych owoców, dzięki czemu jego spożycie jest pyszne. Składniki: pulpa jabłkowa, cukier trzcinowy, syrop glukozowy, maltodekstryny, cukier inwertowany, olej MCT, aminokwasy rozgałęzione (L-leucyna, L-walina, L-izoleucyna), glutamina, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, sole mineralne (tlenek magnezu, siarczan cynku), substancja glazurująca: nieuwodornione oleje roślinne i wosk carnauba, aromaty: olejki eteryczne z cytryny i pomarańczy oraz kompleks witamin (B1, B6, C, E )
Referencja: IN-52475

Wyróżniamy

Solidne paski Infisport ND3 zapewniają natychmiastową energię i ochronę. Aby w pełni wykorzystać jego formułę, wskazane jest przyjmowanie ich bezpośrednio przed iw momentach maksymalnego wysiłku. Jego spożycie po zakończeniu treningu lub zawodów powoduje szybszą odbudowę zapasów glikogenu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu?Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Solidne paski Infisport ND3 zapewniają natychmiastową energię i ochronę. Aby w pełni wykorzystać jego formułę, wskazane jest przyjmowanie ich bezpośrednio przed iw momentach maksymalnego wysiłku. Jego spożycie po zakończeniu treningu lub zawodów powoduje szybszą odbudowę zapasów glikogenu.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!
Ze względów bezpieczeństwa i higieny nie ma możliwości zwrotu ani wymiany tego produktu.

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.