45 produktów z

BBB

45 produktówSortuj:Najbardziej popularneCena rosnącoCena malejąco
45 produktów

Chris Koppert i Frank Moons, założyciele i właściciele BBB Cycling , zaczęli razem ścigać się, gdy mieli 6 lat. Przez 16 lat wszystko, co robili, to trenowali i rywalizowali. Byli w tej samej drużynie, rywalizując ze sobą i przez jakiś czas byli częścią holenderskiej drużyny narodowej. Obaj wygrali wyścigi w Holandii i poza nią.

Po wielu latach rywalizacji mieli bardzo jasne wyobrażenia o tym, jak powinny wyglądać produkty, akcesoria i części rowerowe, iw 1997 roku zdecydowali się na produkcję własnych produktów pod marką BBB, rozwijając koncepcję „sklep w sklepie” z wykorzystaniem ekspozytorów i wystawców wyeksponować produkt w odpowiedni sposób. Pierwszymi produktami były okulary rowerowe , pompki i zaliczki . Wypuścili także linię zimowych ochraniaczy na buty i rękawiczek inspirowanych surowym holenderskim klimatem.

Pod koniec lat 90-tych BBB wyskoczył poza swoje granice, prezentując się na Eurobike i rozwijając sieć dystrybutorów w około dwudziestu krajach. W tym samym czasie produkty zaprojektowane przez BBB zaczynają wygrywać testy, a logo BBB staje się jednym z najbardziej znanych w branży rowerowej. Dodano linie produktów, w tym karbonowe sztyce, siodełka , naboje C02 i nowe klocki do hamulców tarczowych.

W 2004 roku pierwsze kroki w profesjonalnym kolarstwie rozpoczęły się wielkim sukcesem, kiedy Magnus Bäckstedt z zespołu Alessio-Bianchi wygrał słynny klasyk Paris-Roubaix.

W latach 2005-2007 kolarze zespołu Team Quick-Step Innergetic zdobyli 3 kolejne szosowe mistrzostwa świata. I wszyscy w okularach BBB, Tom Boonen (2005) i Paolo Bettini (2006 i 2007). W 2005 roku firma BBB wprowadziła na rynek nowy model okularów o nazwie Winner, który do dziś cieszy się dużą popularnością!

W 2006 roku BBB zrobiło kolejny krok w świecie sponsoringu dodając zespół MTB. Zespół Bianchi-Agos-Liquigas obserwuje, jak jego zawodnik Julien Absalon zdobywa tytuły mistrza Europy i świata w okularach BBB .

Pompka OvalIntegrate zdobyła pierwszą nagrodę BBB na Eurobike w 2008 roku, pokazując, jak szalony pomysł pompki, która pasuje do rurek ramy, może wygrać nagrodę.

W 2010 roku BBB po raz kolejny zaopatruje zespół Quick-Step w kaski rowerowe , okulary rowerowe i komputery rowerowe . Dzięki nim osiągnęli wspaniałe wyniki w ciągu kilku dni podczas Tour de France 2010, ponieważ 2 kolarzy sponsorowanych przez BBB nosi żółtą koszulkę (Chavanel) i czerwoną koszulkę w kropki (Pineau). Rok 2010 to początek długiej współpracy z młodymi i ambitny profesjonalny zespół Vacansoleil.

W Tour de France 2011 na starcie biorą udział 3 sponsorowane przez BBB drużyny Pro Tour: Cofidis, Quick-Step i Vacansoleil-DCM. BBB rozpoczyna również sponsorowanie zespołu BMC Mountainbike Racing MTB w postaci kasków, gogli i innych towarów. Lider zespołu Moritz Milatz zdobywa mistrzostwo Niemiec zarówno w XC, jak i maratonie.

Obecnie BBB posiada ponad 1500 artykułów podzielonych na ponad 40 różnych rodzin, będąc w stanie zaoferować Państwu najlepszy artykuł w szerokim zakresie cen i jakości. Dlatego można powiedzieć, że w BBB robią wszystko dla i dla kolarstwa: „All About Cycling”.


Kategorie powiązane z BBB