Twój koszyk

Bieżnia BH Fitness i.RC05

6 916,81 zł
Kup ten produkt i zbierz 1599 punktów
Ten produkt jest tymczasowo niedostępny.Wybierz rozmiar
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Bieżnia BH Fitness i.RC05 to składana bieżnia z poręczami specjalnie zaprojektowanymi, aby ułatwić korzystanie z niej osobom z problemami w poruszaniu się. Przy maksymalnej prędkości 22 km/h silnik 4CV nie zawiedzie i pozostanie aktywny przez cały trening. Cechy: - Pomiary na monitorze: czas, prędkość / obroty, dystans, waty / kalorie, puls - Flex System + Smart Konik: Absorpcja uderzenia odbywa się w dwóch etapach, dzięki czemu efekt odbicia na powierzchni jest zmniejszony i zmniejszona jest możliwość obrażeń - Mocny silnik: zmaksymalizuj swój trening dzięki silnikowi 4CV. Pozwoli Ci osiągnąć prędkość biegową 22 km/h - Poręcze boczne: Bieżnia posiada dodatkowe poręcze boczne, które pomogą użytkownikowi w procesie rehabilitacji - Multimedia: Słuchaj muzyki podczas treningu dzięki zintegrowanym głośnikom i złączu MP3 Dane techniczne : - Częstotliwość użytkowania: Intensywna - Maksymalna waga użytkownika: 135 kg - Moc (szczytowa/ciągła): 4CV/2,25CV - Prędkość: 1-22 km/h - Maksymalne nachylenie elektryczne: 0-12 - Tryb ECO: Tak - Klawisze Migawki prędkości: Tak - Klawisze natychmiastowego podnoszenia: Tak - Powierzchnia do biegania (dł. x szer.): 140 x 51 cm - System tłumienia: Smart Konik + system Flex - Pomiar pulsu kontaktowego: Tak - Wentylator: Tak - Soft Drop System (SDS) ): Tak - Kółka transportowe: Tak - Długość: 184 cm - Szerokość: 94 cm - Wysokość: 151 cm - Waga: 110 Kg - Składany: Tak - Predefiniowane programy (Prg): 12 - Program losowy (RP ): Nie - Możliwość dostosowania profile (uprg): 1 - Test wydolności (FT): Nie - Program kontroli tętna (HRC): Tak - Program regeneracji (RT): Nie - Test tkanki tłuszczowej (BF): Tak - Ekran LCD podświetlany na niebiesko - Puls telemetryczny: Tak - Impuls Bluetooth: Tak, opcjonalne pasmo - iConcept: Tak
Referencja: BH-G6175iH

Wyróżniamy

Spełniaj wszystkie cele i zadania, które sobie wyznaczyłeś i osiągnij zdrowszy stan, jednocześnie poprawiając swoją kondycję fizyczną.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Spełniaj wszystkie cele i zadania, które sobie wyznaczyłeś i osiągnij zdrowszy stan, jednocześnie poprawiając swoją kondycję fizyczną.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.