Twój koszyk

Technologie

Bransoletka aktywna Beurer AS 99 w kolorze czarnym

259,54 zł
Kup ten produkt i zbierz 59 punktów
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Technologie
Bransoletka aktywacyjna Beurer AS 99 to idealny towarzysz zapewniający doskonałe śledzenie aktywności i snu. Mierzy puls na nadgarstku za pomocą czujnika optycznego. Za pomocą aplikacji Runtastic możesz także rejestrować swoje tętno w czasie rzeczywistym. Ten czujnik aktywności z funkcją Bluetooth umożliwia obiektywną ocenę i rejestrację codziennych ruchów. W ten sposób może również zmotywować Cię do większej aktywności na co dzień. Dodatkowo posiada czujnik mierzący tętno w czasie rzeczywistym na nadgarstku. Dzięki bezpłatnej aplikacji „beurer HealthManager” Twoja aktywność fizyczna jest wygodnie przesyłana za pośrednictwem czujnika aktywności do smartfona. Możesz łatwo i przejrzyście przeglądać swoje dane na swoim smartfonie, kiedy tylko chcesz. Ponadto możesz otrzymywać powiadomienia o przychodzących wiadomościach i połączeniach, a wszystko to wygodnie na nadgarstku. Dzięki temu będziesz mieć wszystko szybko w zasięgu wzroku i zawsze będziesz na bieżąco. Funkcje: - Beurer Connect – HealthManager - Monitoruje aktywność fizyczną i jakość snu - Kolorowy ekran dotykowy - Stoper - Miernik tętna - Synchronizacja i przesyłanie danych przez Bluetooth - Powiadomienia o połączeniach, SMS-ach i wiadomościach - Pojemność pamięci: 15 dni i 15 nocy - Ruch przypomnienie - Funkcja alarmu wibracyjnego - Funkcja Selfie, można skorzystać z migawki aparatu w smartfonie - Wskazanie daty, godziny i niskiego poziomu naładowania baterii - Wodoodporność - Działa z baterią Li-ion - W zestawie kabel USB z ładowarką
Referencja: BR-AS-99

Wyróżniamy

Bardzo przydatne akcesorium do rejestracji i oceny wszystkich parametrów, które chcesz kontrolować podczas uprawiania ulubionego sportu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Bardzo przydatne akcesorium do rejestracji i oceny wszystkich parametrów, które chcesz kontrolować podczas uprawiania ulubionego sportu.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.