Twój koszyk

- 39%

Buty MTB Etnies Semenuk Pro w kolorze czerwonym

PVR 475,83 zł
289,61 zł
Oszczędzasz: 39%
Kup ten produkt i zbierz 66 punktów

Rozmiar

Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Buty MTB Etnies Semenuk Pro zostały zaprojektowane przez samego Brandona Semenuka. Model ten posiada wzór podeszwy przeznaczony dla pedałów wielopozycyjnych ze wzmocnioną cholewką Force Shield. Mają odlewany na gorąco panel boczny z cholewką pokrytą środkiem odstraszającym, która zatrzymuje wilgoć. Wyściółka 3M Thinsulate i wzmocnienia języka chronią przed wilgocią, brudem i kamykami. Ankle Shield chroni wewnętrzną część kostki przed zębatkami i ramą roweru. But ma koronkową kieszeń w górnej części języka i formowaną wkładkę PU Pro Foam 1. Cechy: - Zaprojektowane przez Brandona Semenuka - Wzór podeszwy zewnętrznej zaprojektowany z myślą o wielokrotnym rozmieszczeniu pedałów - Wzmocniona cholewka Force Shield - Odlewany na gorąco panel ćwiartkowy - Wilgoć Górne bloki odprowadzające wilgoć - Wyściółka 3M Thinsulate - Wstawki w języku chronią wilgoć, brud i kamyki - Osłona kostki chroni wewnętrzną kostkę przed zębatkami i ramą - Koronkowa kieszeń na górze języka - Formowana wkładka PU Pro Foam 2
Referencja: ETN-4102000143-602

Wyróżniamy

Ciesz się dużą swobodą ruchu, osiągając najbardziej miejski styl z Etnies.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Ciesz się dużą swobodą ruchu, osiągając najbardziej miejski styl z Etnies.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.