- 54%

Buty triathlonowe Spiuk Pragma w kolorze zielono-czarnym

PVR 937,47 zł
434,42 zł
Oszczędzasz: 54%

Rozmiar

Użytkownicy zazwyczaj kupują o jeden rozmiar większy.
Wybierz rozmiar
Wybierz rozmiar
Wybierz rozmiar
Wybierz rozmiar
Wybierz rozmiar
Wybierz rozmiar
Wybierz rozmiar
Wybierz rozmiar
Wybierz rozmiar
Wybierz rozmiar
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Buty triathlonowe Spiuk Pragma o atrakcyjnym i innowacyjnym designie z karbonową podeszwą RXL1 o niezwykłej sztywności i lekkości. Struktura pokrycia z technologią Flexshell, która zapewnia doskonałe dopasowanie i odporność oraz oferuje dużą wentylowaną powierzchnię siatki. Palce i pięta z bardzo odpornej mikrofibry ze wzmocnieniem z przodu z TPU, które chroni palce w przejściu. Regulacja za pomocą podwójnych kółek ATOP, które zapewniają idealne spersonalizowane dopasowanie i dużą prędkość w przejściu. Cechy butów Spiuk Pragma: - Podeszwa Carbon. Karbon zapewnia mniejszą wagę i większą sztywność połączenia rowerzysty z pedałem. High Flow 3. Tkanina opracowana w celu zapewnienia maksymalnej wentylacji. -Regulacja koła. Zapinanie butów za pomocą kółka i linki jest szybkie, proste, bezpieczne, precyzyjne i bardzo lekkie. Zapewnia zrównoważony rozkład ciśnienia. - Flexshell. Wtryskiwana struktura gumowa tworząca osłonę buta, nadająca mu solidność i elastyczność oraz umożliwiająca zastosowanie dużych powierzchni siateczkowej tkaniny, co zapewnia optymalną wentylację stopy. - Napraw ramę roweru. Punkt mocowania na bucie umożliwiający przymocowanie go do korby i przyspieszenie procesu w przejściach. - Rozmiary: 37-47 EUR - Waga: 460 gr. (Rozmiar 42 EUR)
Referencja: SP-ZPRAGMA02

Wyróżniamy

Buty Spiuk Pragma są idealne do triathlonu, ponieważ zapewniają wytrzymałość, lekkość, wentylację, wygodę, wyjątkową sztywność podeszwy i idealne dopasowanie. Można je także łatwo założyć i szybko zdjąć.

Wyróżniamy

Buty Spiuk Pragma są idealne do triathlonu, ponieważ zapewniają wytrzymałość, lekkość, wentylację, wygodę, wyjątkową sztywność podeszwy i idealne dopasowanie. Można je także łatwo założyć i szybko zdjąć.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.