119 produktów z

Campagnolo

119 produktówSortuj:Najbardziej popularneCena rosnącoCena malejąco
119 produktów

Campagnolo projektuje, produkuje i dystrybuuje wysokiej klasy komponenty do rowerów szosowych. Jest obecna w ponad 30 krajach poprzez pięć spółek zależnych i dziewięć agencji. Główna siedziba znajduje się w Vicenzy i wraz z posiadanymi dwoma zakładami produkcyjnymi zatrudnia około 700 pracowników.

W lipcu 2004 r. Campagnolo założył firmę Fulcrum Wheels SRL, która początkowo uzupełnia gamę wysokiej klasy kół Campagnolo w sektorze rowerów wyścigowych, a następnie rozszerza się na sektor rowerów górskich, oferując pełną gamę wysokiej klasy kół.

Campagnolo SRL została założona w 1933 roku w Vicenzy przez Commendatore Tullio Campagnolo. Firma rozwijała się szybko wokół trzech podstawowych koncepcji, które charakteryzowały ją od samego początku: wydajność, innowacyjność oraz jakość produktów i usług.

Campagnolo to znana na całym świecie marka, której produkcja skierowana jest w 80% na rynki zagraniczne, z których najważniejsze to Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, kraje Beneluksu, Niemcy, Francja, Hiszpania i Japonia.

W produkcji własnych produktów Campagnolo wykorzystuje najbardziej innowacyjne technologie i procesy produkcyjne oraz najlepsze materiały do zastosowań lotniczych: włókno węglowe, stopy tytanu i aluminium. I to właśnie w dziedzinie włókna węglowego - po zdominowaniu świata aluminium przez dziesięciolecia - zdecydowała się narzucić technologie i zastosowania, które dotychczas były nie do pomyślenia dla przemysłu rowerowego. To nie przypadek, że 1/3 pracowników Campagnolo pracuje obecnie w obszarze o nazwie Composite Elements Unit, założonym w 1998 roku. Liczba produktów z włókna węglowego stale rośnie i wystarczy spojrzeć na ofertę 2008, aby to zweryfikować: korby, przerzutki, przerzutki, zintegrowane sterowanie, stery, suporty, sztyce, koszyki na bidon i karbonowe koła . wysoki profil są obecnie wykonane z włókna węglowego.

Oprócz tego, że wyróżniają się maksymalnymi właściwościami i wydajnością, produkty Campagnolo są punktem odniesienia w zakresie wzornictwa. Potwierdza to nagroda przyznana marce przez Associazione Design Italiano - prestiżowe Compasso d'Oro - za realizację grupy Veloce, zintegrowane sterowanie Ergopower i wysokoprofilowe koła Shamal.

Campagnolo reprezentuje radosną rzeczywistość w świecie dwóch kółek, ale także ogólnie w sporcie: w rzeczywistości został włączony przez Wall Street Journal do wybranej grupy najbardziej znanych marek artykułów sportowych. Sława wynikająca nie tylko z niezliczonych sukcesów osiąganych w konkursach, ale także z ogromnej dbałości o jakość i obsługę, która ją charakteryzuje i wyróżnia na tle konkurencji.


Kategorie powiązane z Campagnolo