Twój koszyk

- 27%

Chusta Mammut Alpine Trad 120 cm biała

PVR 95,32 zł
69,98 zł
Oszczędzasz: 27%
Kup ten produkt i zbierz 16 punktów
Ten produkt jest tymczasowo niedostępny
Najlepsza cena online
Ten produkt nie podlega zwrotowi
Zobacz więcej produktów z:
Jednoniciowa taśma Mammut Alpine Trad Sling o długości 120 cm zapewnia szybszą obsługę, a tym samym większe bezpieczeństwo niż tradycyjna taśma. Zamiast przeciągać chustę przez głowę i ramię, po prostu odczep karabińczyk i odciągnij chustę od ciała. Chusta Alpine Trad wykorzystuje tę samą ilość materiału co chusta okrągła, ale zamiast wszywać ją w zamknięte kółko, jej jednożyłowa konstrukcja ma na każdym końcu pętelkę do mocowania karabińczyka. Asekuracje pośrednie można szybko i łatwo skrócić ze 120 do 60 lub 30 cm. Ultralekki materiał wykonany w 100% z Dyneema, który w porównaniu ze zwykłym nylonem oferuje następujące zalety: niższą absorpcję wody i wyższą odporność na ścieranie. Cechy: Aktywność: Wspinaczka Główny materiał: 100% Dyneema Ekologia: Fair Wear * Ten przedmiot nie przyjmuje zwrotów, z wyjątkiem przypadków, gdy produkt jest uszkodzony. Technologie: - Fair Wear Mammut stara się zapewnić uczciwe i bezpieczne warunki pracy we wszystkich fabrykach wytwarzających jego produkty. Aby systematycznie poprawiać warunki pracy w całym łańcuchu dostaw, Mammut jako pierwsza marka outdoorowa dołączyła do Fundacji Fair Wear.
Referencja: MM-2040-02440-0243

Wyróżniamy

Obowiązkowa pozycja dla wspinaczy alpejskich, lodowych, tradycyjnych i wielowyciągowych; szybka i bezpieczna obsługa.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Obowiązkowa pozycja dla wspinaczy alpejskich, lodowych, tradycyjnych i wielowyciągowych; szybka i bezpieczna obsługa.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!
Ze względów bezpieczeństwa i higieny nie ma możliwości zwrotu ani wymiany tego produktu.

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.