Coleman

Marka Coleman rozpoczęła swoją działalność w 1901 roku w duchu przedsiębiorczości, z siedzibą w Wichita w stanie Kansas. Marka Coleman nieustannie wprowadza innowacje i ewoluuje, zmieniając na zawsze sposób, w jaki ludzie cieszą się przebywaniem na świeżym powietrzu.

Każdego roku Coleman tworzy wiele innowacyjnych produktów, wprowadzając nowe kategorie, które inspirują do odkrywania nowych wyżyn. Niezależnie od tego, czy cieszą się relaksującymi wakacjami z przyjaciółmi i rodziną na świeżym powietrzu, czy wyprawami arktycznymi w mroźnych warunkach. Asortyment produktów Coleman zapewnia narzędzia odpowiednie do Twoich preferencji.

W marce Coleman łączą wysokiej jakości materiały, globalne doświadczenie i dążenie do innowacji, aby oferować namioty i sprzęt kempingowy skoncentrowany na zapewnieniu maksymalnego komfortu, wygody i wydajności. Coleman to kwintesencja firmy outdoorowej, która stara się, aby biwakowanie było proste, dzięki doskonałej wodoodporności, zastrzeżonym metodom wentylacji, plandekom z możliwością mocowania itp.

Czytaj więcej Czytaj mniej

There are no products matching the selection.

40% zniżki

40% zniżki w Twojej skrzynce e-mailowej

Zarejestruj się i otrzymuj oferty z rabatami do 40% na tysiące produktów w swojej skrzynce e-mailowej.

+ Zobacz szczegóły prawne - Zobacz mniej