Cyfrowy termometr kliniczny Beurer FT 90

PVR 302,39 zł
251,78 zł
Oszczędzasz: 17%
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Cyfrowy termometr kliniczny Beurer FT 90 działający na podczerwień bez kontaktu ze skórą. Pomiar temperatury ciała, temperatury otoczenia i temperatury powierzchni. Szczególnie nadaje się do pomiaru temperatury u niemowląt i małych dzieci. Charakterystyka Cyfrowy termometr kliniczny Beurer FT 90: - Termometr kliniczny działający na podczerwień - Pomiar bez kontaktu ze skórą dla większej higieny - Pomiar temperatury w +/-2 sekundy - Pamięć 60 pomiarów - Wskazanie w °C i °F z sygnałem akustycznym - Niski wskaźnik naładowania baterii - Czytelny, podświetlany wyświetlacz - W zestawie podstawa i baterie (2xAAA) - Automatyczne rozłączanie - (szer.-wys.-gł.): 2,9 x 18,8 x 4,7 cm. - Specjalnie dla niemowląt i dzieci - Waga: 82 gr. (bez baterii i podstawy) - Wskaźnik akustyczny (wł./wył.)
Referencja: BR-FT-90

Opinia eksperta

Termometr kliniczny firmy Beurer, który mierzy temperaturę ciała i przedmiotu w czasie krótszym niż 2 sekundy bez konieczności bezpośredniego kontaktu ze skórą. Nie zawiera rtęci ani szkła.

Opinia eksperta

Termometr kliniczny firmy Beurer, który mierzy temperaturę ciała i przedmiotu w czasie krótszym niż 2 sekundy bez konieczności bezpośredniego kontaktu ze skórą. Nie zawiera rtęci ani szkła.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu. Na zwrot masz do 365 dni. Możesz dokonać tego w zakładce "Moje konto" i wystąpić o zwrot produktu. Wszystkie szczegóły znajdziesz tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.