Twój koszyk

Cyfrowy termometr kliniczny Beurer FT 90

173,73 zł
Kup ten produkt i zbierz 40 punktów
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Cyfrowy termometr kliniczny Beurer FT 90 działający na podczerwień bez kontaktu ze skórą. Pomiar temperatury ciała, temperatury otoczenia i temperatury powierzchni. Szczególnie nadaje się do pomiaru temperatury u niemowląt i małych dzieci. Charakterystyka Cyfrowy termometr kliniczny Beurer FT 90: - Termometr kliniczny działający na podczerwień - Pomiar bez kontaktu ze skórą dla większej higieny - Pomiar temperatury w +/-2 sekundy - Pamięć 60 pomiarów - Wskazanie w °C i °F z sygnałem akustycznym - Niski wskaźnik naładowania baterii - Czytelny, podświetlany wyświetlacz - W zestawie podstawa i baterie (2xAAA) - Automatyczne rozłączanie - (szer.-wys.-gł.): 2,9 x 18,8 x 4,7 cm. - Specjalnie dla niemowląt i dzieci - Waga: 82 gr. (bez baterii i podstawy) - Wskaźnik akustyczny (wł./wył.)
Referencja: BR-FT-90

Wyróżniamy

Termometr kliniczny firmy Beurer, który mierzy temperaturę ciała i przedmiotu w czasie krótszym niż 2 sekundy bez konieczności bezpośredniego kontaktu ze skórą. Nie zawiera rtęci ani szkła.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Termometr kliniczny firmy Beurer, który mierzy temperaturę ciała i przedmiotu w czasie krótszym niż 2 sekundy bez konieczności bezpośredniego kontaktu ze skórą. Nie zawiera rtęci ani szkła.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.