Twój koszyk

Czarne, błyszczące okulary Bollé Bolt 2.0 z soczewkami TNS

PVR 432,57 zł
368,55 zł
Oszczędzasz: 15%
Kup ten produkt i zbierz 85 punktów
Ten produkt jest tymczasowo niedostępny.Wybierz rozmiar
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Okulary Bollé Bolt 2.0 to klasyczny ulubieniec sportu, zaktualizowany. Wymiary są takie same jak oryginału, ale najnowsze specyfikacje i konstrukcja zostały zintegrowane, aby poprawić wynik, z którego jest znany: najwyższej jakości nylonowa rama TR90 zapewniająca lekkość i elastyczność, guma Thermogrip zapewniająca stabilność oraz regulowany nosek zapewniający idealne dopasowanie. Dane techniczne: - Kolor oprawki: Błyszcząca czerń - Kolor soczewki: TNS - Transmisja światła soczewki: 8-18% - Warunki oświetlenia soczewki: Mocne światło - Warunki pogodowe soczewki: Słonecznie - Kategoria soczewki: 3 Cechy: - Thermogrip - Nylonowa oprawka TR90 - Snap Zawias - Regulowane noski - Zauszniki z zakrzywionymi kształtami S Technologie: - Regulowane noski Regulowane silikonowe noski można dostosować do każdej osoby. Te hipoalergiczne silikonowe noski są wygodne i trwałe. Wymienne soczewki – w różnych warunkach potrzebne są różne soczewki. System wymiennych soczewek oferuje możliwość wymiany soczewek w celu dostosowania ich do warunków środowiskowych. - Thermogrip Wygodne, hydrofobowe noski i zauszniki zapewniają pewny chwyt okularów. Będziesz musiał się martwić tylko o swoje zadanie, a nie o trzymanie okularów na miejscu. - Dostępne na receptę Opatentowana technologia aktywnej konstrukcji Bollé B-Thin umożliwia dziś oferowanie soczewek korekcyjnych 99% osób noszących okulary. Niezależnie od tego, czy są to wysoce zakrzywione, wysoce techniczne okulary dla zawodowych rowerzystów, czy po prostu para okularów do wszechstronnego użytku w czasie wolnym, aktywny program korygowania konstrukcji Bollé B-Thin zapewnia najbardziej konkurencyjną, spersonalizowaną reakcję na rynku dla wszystkich użytkowników okularów. soczewki korekcyjne lub progresywne.
Referencja: BO-BOLBS003005-NE

Wyróżniamy

Zintegrowano najnowsze specyfikacje i konstrukcję, aby poprawić wydajność, z której jest znany.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Zintegrowano najnowsze specyfikacje i konstrukcję, aby poprawić wydajność, z której jest znany.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.