Twój koszyk

Czarne, matowe okulary Bollé C-Shifter z soczewkami Volt+ Gun

PVR 649,94 zł
581,26 zł
Oszczędzasz: 11%
Kup ten produkt i zbierz 134 punktów
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Okulary Bollé C-Shifter mają elegancką, cylindryczną konstrukcję, odpowiednią dla rowerzystów poszukujących wysokiej wydajności. Ekran zapewnia doskonałą wentylację dzięki półotwartej konstrukcji. Nylonowa oprawka TR90 jest lekka, elastyczna i wygodna, a regulowany mostek i gumowe końcówki zauszników Thermogrip zapewniają idealne dopasowanie niezależnie od intensywności wysiłku. Dane techniczne: - Kolor oprawki: Czarny mat - Kolor soczewki: Volt+ Gun - Transmisja światła soczewki: 15% - Warunki oświetlenia soczewki: Mocne światło - Warunki pogodowe soczewki: Słonecznie - Kategoria soczewki: 3 Cechy: - Cylindryczna podstawa w kształcie soczewki - Regulowany mostek w 3 pozycjach z gumą Thermogrip dla idealnego dopasowania - Półotwarta oprawka - Końcówki zauszników Thermogrip dla lepszego chwytu podczas ćwiczeń sportowych - Gumowe logo - Zawias samoblokujący - Lekka i elastyczna oprawka TR90 - Wentylacja soczewek zapewniająca dobry przepływ powietrza Technologie: - Volt+ Volt+ firmy Bollé to pierwsze szkło solarne opracowane przy pomocy sztucznej inteligencji. Bollé przetestował ponad 20 milionów kombinacji, aby opracować opatentowane rozwiązanie, które oferuje bogatsze wrażenia kolorystyczne, niż są w stanie stworzyć ludzie. Technologia ta zapewnia poprawę kolorów o ponad 30%, dzięki czemu możesz widzieć kolory jak nigdy dotąd, zachowując jednocześnie balans bieli. Oprócz wzmocnienia wszystkich kolorów, Volt+ oferuje widzenie o wysokim kontraście, lepszą percepcję głębi i wydajną polaryzację.
Referencja: BO-BOLBS005003

Wyróżniamy

Wysokiej jakości okulary Bollé dla rowerzystów poszukujących optymalnej ochrony.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Wysokiej jakości okulary Bollé dla rowerzystów poszukujących optymalnej ochrony.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.