Twój koszyk

Czarne spodenki na szelkach Bioracer Speedwear Concept Stratos

PVR 558,02 zł
462,63 zł
Oszczędzasz: 17%
Kup ten produkt i zbierz 106 punktów

Rozmiar

Wybierz rozmiar
Wybierz rozmiar
Wybierz rozmiar
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Spodenki Bioracer Speedwear Concept Stratos dzięki miękkiemu mechanizmowi utrzymującemu tworzą niezwykły i szczególnie efektowny efekt drugiej skóry. Aquaracer chroni przed promieniami UV (współczynnik ochrony 50). Ciasny splot w połączeniu z hydrofilową obróbką wnętrza i wodoodporną powłoką na zewnątrz sprawia, że tkanina ta jest idealnym materiałem chroniącym przed wiatrem i wilgocią. Szelki Netz z szeroką elastyczną opaską Powerband na nogawce utrzymują wszystko na swoim miejscu. Wkładka męska Vapor to ogromny krok naprzód w zakresie oddychalności i amortyzacji. Materiały podkładek składają się z oddychającej warstwy wierzchniej, która zmniejsza tarcie. Dwie środkowe warstwy zapewniają oddychalność i poprawiają rozprowadzanie wilgoci. Cechy: - Nakładka jest zawsze zwarta - Niższy środek ciężkości w siodełku i większa kontrola nad rowerem - Lepsza stabilność w siodle - Lepsze przenoszenie mocy i mniejsza objętość - Większe wsparcie przy zaledwie 30% materiału
Referencja: BIO-BR29045B

Wyróżniamy

Krótki ze wszystkimi swoimi zaletami na najdłuższe trasy.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Krótki ze wszystkimi swoimi zaletami na najdłuższe trasy.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.