Twój koszyk

Technologie

Czarny kask dziecięcy Smith Wilder MIPS

PVR 303,31 zł
246,11 zł
Oszczędzasz: 19%
Kup ten produkt i zbierz 56 punktów
Ten produkt jest tymczasowo niedostępny.Wybierz rozmiar
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Technologie
Kask dziecięcy Smith Wilder MIPS został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu wysokiego poziomu ochrony młodszym rowerzystom na trasach MTB. Dzięki połączeniu ochrony przed uderzeniami MIPS i lekkiej, wentylowanej konstrukcji kask ten zapewnia chłopcom i dziewczętom wydajność na tym samym poziomie, co dorosłym. 21 otworów wentylacyjnych utrzymuje stały przepływ powietrza, podczas gdy maluchy podążają swoimi ulubionymi szlakami. System pokrętła VaporFit dopasowuje się do kształtu głowy, aby zawsze dopasować się do kasku. Posiada zintegrowany wizjer redukujący odblaski oraz kieszeń na okulary przeciwsłoneczne. Cechy: - Zalecane użycie: MTB - Lekka konstrukcja In Mould - System ochrony mózgu MIPS zmniejsza siły obrotowe w przypadku uderzenia - System regulacji pokrętła VaporFit umożliwia regulację w zakresie 270° za pomocą prostego obrotu - Zaprojektowany z myślą o integracji Doskonałe dopasowanie z goglami Smith dla maksymalnego komfortu, wentylacji i łatwości do przechowywania - System wentylacji AirEvac integruje się z goglami Smith, aby zapobiec parowaniu soczewek - Wysokowydajna, komfortowa wyściółka - Lekkie, jednowarstwowe opaski na głowę i niezbyt nieporęczne - Otwory wentylacyjne: 21 - Certyfikaty: CPSC, CE EN 1078 - Waga: 270 g - Jeden rozmiar: 48-52 cm Technologie: - System MIPS Wiodąca technologia płaskiego przemieszczania się wewnątrz kasku, zaprojektowana w celu zmniejszenia sił obrotowych, które mogą wynikać z niektórych uderzeń. Kiedy głowa obraca się szybko i nagle się zatrzymuje, przyspieszenie obrotowe może powodować wysoki poziom stresu w tkance mózgowej. Rozciąganie tkanek spowodowane tymi ruchami może prowadzić do kilku rodzajów urazów mózgu. Wierzymy, że kaski wyposażone w technologię MIPS mogą zapewnić wyższy poziom ochrony przed niektórymi rodzajami uderzeń. MIPS wykorzystuje system płaskiego przemieszczania, który porusza się wewnątrz kasku, naśladując własny system ochrony mózgu. Warstwa ta ma za zadanie obracać się wewnątrz kasku, próbując potencjalnie spowolnić lub zmniejszyć ilość energii przenoszonej do lub z głowy. Nauka mówi nam, że jeśli uda nam się zmniejszyć stres związany z przyspieszeniem obrotowym, możemy zmniejszyć ryzyko i stopień uszkodzenia mózgu.
Referencja: SMI-SMITHE007519PC4852

Wyróżniamy

Dzięki temu zaawansowanemu kaskowi dziecięcemu Smith najmłodsi rowerzyści będą cieszyć się trasami z zachowaniem wysokiego poziomu bezpieczeństwa.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Dzięki temu zaawansowanemu kaskowi dziecięcemu Smith najmłodsi rowerzyści będą cieszyć się trasami z zachowaniem wysokiego poziomu bezpieczeństwa.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.