Twój koszyk

Zrównoważony rozwój
Materiały z recyklingu

Czarny pędzel Mammut Sender

43,33 zł
Kup ten produkt i zbierz 10 punktów
Najlepsza cena online
Ten produkt nie podlega zwrotowi
Zobacz więcej produktów z:
Zrównoważony rozwój
Materiały z recyklingu
Szczotka Mammut Sender niezawodnie usuwa pozostałości magnezu i zabrudzenia. Ta lekka szczotka z wytrzymałym trzonkiem wykonana jest w 100% z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu. Naturalne włosie dzika jest trwałe i bardzo miękkie, aby uniknąć uszkodzenia lub polerowania skały. Włosie z przodu jest dłuższe, co jeszcze bardziej wydłuża żywotność. Ergonomicznie wygięty uchwyt ułatwia użytkowanie. Praktyczny papier ścierny umieszczony z tyłu rękojeści utrzymuje skórę i paznokcie w doskonałej kondycji. Nadaje się do boulderingu i wspinaczki po linie. Cechy: - Aktywność: Wspinaczka - Dłuższe włosie z przodu zapewnia dłuższą żywotność - Poręczny papier ścierny z tyłu do pielęgnacji skóry i paznokci - Łatwa obsługa dzięki wygiętej główce szczoteczki - Wytrzymała szczotka z miękkim naturalnym włosiem dzika - Wytrzymały trzonek wykonany ze 100 % plastiku pochodzącego z recyklingu
Referencja: MM-2050-00350-0001

Wyróżniamy

Dzięki szczoteczce Mammut Sender każda podpórka będzie wyglądać jak nowa.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Dzięki szczoteczce Mammut Sender każda podpórka będzie wyglądać jak nowa.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!
Ze względów bezpieczeństwa i higieny nie ma możliwości zwrotu ani wymiany tego produktu.

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.