Twój koszyk

Zrównoważony rozwój
Zmniejszenie emisji CO2

Czarny plecak Mammut Xeron 30L

508,04 zł
Kup ten produkt i zbierz 117 punktów
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Zrównoważony rozwój
Zmniejszenie emisji CO2
Plecak Mammut Xeron 30L to plecak, który opowiada historię dziedzictwa Mammut. Rok założenia Mammuta jest wytłoczony na tylnym panelu plecaka, związek ze wspinaczką i górami znajduje odzwierciedlenie w Mammut Mini Biner, a także podszewce z górskim nadrukiem po wewnętrznej stronie. Pomarańczowe elementy bezpieczeństwa przypominają o skupieniu się na środowiskach alpejskich: bezpieczeństwo przede wszystkim! Cechy: - Aktywność: Lifestyle - Pojemność: 30L - Wymiary: 24 x 29 x 48 cm - Ekologia: PFC Free DWR, Fair Wear - Tył: Kontakt - Profil: Uniseks - Waga: 720 g Dane techniczne: - Osłona przeciwdeszczowa: Nie - Wygodne dzięki miękkim, anatomicznie ukształtowanym, wyściełanym paskom na ramiona - Wewnętrzne przegródki z organizerem - W zestawie Mammut Mini Biner - Kieszeń na zamek z klipsem na klucze - 2 przednie kieszenie na zamek - Zintegrowana kieszeń na laptopa 27 x 40 cm do laptopów do 17,3" Technologie: - Contact Stream Idealny połączenie kontroli obciążenia i wentylacji. - DWR wolny od PFC. Związki perfluorowane (PFC) praktycznie nie ulegają biodegradacji. Mammut postawił sobie za strategiczny cel stopniowe wycofywanie wszystkich obróbek produktów zawierających PFC i zastąpienie ich innymi, wysokowydajnymi alternatywami. - Uczciwy Wear Mammut dokłada wszelkich starań, aby zapewnić uczciwe i bezpieczne warunki pracy we wszystkich fabrykach wytwarzających jej produkty. Aby systematycznie poprawiać warunki pracy w całym łańcuchu dostaw, Mammut jako pierwsza marka outdoorowa dołączyła do Fundacji Fair Wear.
Referencja: MM-2530-00440-0001

Wyróżniamy

Xeron 30L to praktyczny plecak dzienny z wieloma funkcjami do codziennego użytku: legendarnymi, kultowymi, klasycznymi i trwałymi.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Xeron 30L to praktyczny plecak dzienny z wieloma funkcjami do codziennego użytku: legendarnymi, kultowymi, klasycznymi i trwałymi.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.