- 24%

Czerwony kask dziecięcy Spiuk Kids Grand Prix

PVR 127,47 zł
97,20 zł
Oszczędzasz: 24%
Ten produkt jest tymczasowo niedostępny.Wybierz rozmiar
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Kask Spiuk Kids dla chłopców i dziewcząt ewoluował równolegle z kaskami dla dorosłych, zachowując, a nawet poprawiając jego właściwości ochronne i skupiając się na lekkości, komforcie i designie zgodnym z obecnymi czasami. Cechy: - Bardzo kompaktowy i nowoczesny design - Bardzo bezpieczny. EPS o dużej gęstości i skorupa In-Mold - Miękkie, otulające podkładki - Dobra wentylacja - Specjalna ochrona po bokach - Łatwe i bezpieczne dopasowanie - Certyfikat CE-1078-ES - Waga: 225 g - Rozmiary: Rozmiar uniwersalny (52- 56) Technologie: - System In-Mold Manufacturing, który łączy sztywną skorupę zewnętrzną z wewnętrznym elementem amortyzującym (EPS), co zapewnia bezpieczeństwo braku rozdzielenia obu części w razie wypadku.
Referencja: SP-CSKI14GML

Wyróżniamy

Kask dziecięcy zapewniający ochronę najmłodszych w domu.

Wyróżniamy

Kask dziecięcy zapewniający ochronę najmłodszych w domu.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.