- 28%

Damskie okulary pływackie Speedo Aquapure z niebieskimi soczewkami

PVR 135,61 zł
97,82 zł
Oszczędzasz: 28%
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Damskie okulary pływackie Speedo Aquapure wyposażone w rewolucyjną technologię IQ Fit, opartą na globalnych danych uzyskanych z rzeczywistych skanów głowy, dzięki czemu zapewniają precyzyjne dopasowanie, wysoki komfort i maksymalną ochronę przed wnikaniem wody, zapewniając bezpieczne pływanie. Cechy okularów pływackich Speedo Aquapure: - Technologia IQ Fit, oparta na danych z globalnych skanów czaszki, zapewniająca optymalne dopasowanie i wysoki komfort - Soczewki pokryte technologią przeciwmgielną zapewniającą doskonałą klarowność widzenia - Uszczelki 3D w okularach pływackich, które dostosowują się do konturu oku zapewniając maksymalną odporność na wnikanie wody - Wymienne mostki nosowe zapewniają idealne dopasowanie - Łatwa regulacja paska z regulatorem napięcia, który gwarantuje precyzyjne i spójne dopasowanie - Soczewki z ochroną UV przed promieniami ultrafioletowymi słońca - W zestawie etui na okulary pływackie Skład: - Soczewki poliwęglanowe – Rama z gumy termoplastycznej – Uszczelka z gumy termoplastycznej – Taśma silikonowa
Referencja: SO-8-090044284

Opinia eksperta

Okulary pływackie Speedo Aquapure zapewniają maksymalny komfort i bezpieczeństwo dzięki zastosowanej technologii IQ Fit.

Opinia eksperta

Okulary pływackie Speedo Aquapure zapewniają maksymalny komfort i bezpieczeństwo dzięki zastosowanej technologii IQ Fit.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu. Na zwrot masz do 365 dni. Możesz dokonać tego w zakładce "Moje konto" i wystąpić o zwrot produktu. Wszystkie szczegóły znajdziesz tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.