130 produktów z

Deuter

130 produktówSortuj:Najbardziej popularneCena rosnącoCena malejąco
130 produktów

Marka Deuter została założona w Niemczech w 1898 roku. Dziś firma ta ma długą historię w projektowaniu i produkcji produktów outdoorowych , wyróżniających się doskonałą jakością. Marka cieszy się doskonałą reputacją dzięki swojemu doświadczeniu w branży i zrównoważonemu podejściu. Specjalizacja była kluczowym czynnikiem, który pozwolił jej wyróżnić się jako innowacyjna marka. Wśród jej produktów wyróżniają się plecaki , chociaż opracowuje również inne produkty outdoorowe.

Na początku XX wieku Deuter zyskał na sile, tworząc plecaki, torebki i namioty, stopniowo poszerzając swoje portfolio produktowe. W 1968 roku opracowała pierwszą linię nylonowych plecaków, aw 1971 roku została uznana za wiodącą firmę w Niemczech w zakresie swoich produktów. Trzynaście lat później stworzył i opatentował technologię Aircomfort , dzięki której udało mu się zrewolucjonizować i na nowo zdefiniować rynek. Dzięki wieloletniej tradycji i bardzo doświadczonemu zespołowi w świecie outdooru, w 2000 roku ponownie została uznana za lidera rynku niemieckiego.

Obecnie tę firmę nadal tworzą specjaliści outdooru, którzy czynią ze swoich produktów liderów na wysoce konkurencyjnym rynku.


Kategorie powiązane z Deuter