Twój koszyk

Dom Bosu

PVR 1 119,22 zł
905,36 zł
Oszczędzasz: 19%
Kup ten produkt i zbierz 210 punktów
Ten produkt jest tymczasowo niedostępny
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Model BOSU idealny do ćwiczeń w domu. BOSU to stabilna półkula dzięki płaskiej podstawie, która umożliwia wszechstronny trening poprawiający równowagę, stabilność tułowia i propriocepcję. Wykonany jest z materiału niezawierającego lateksu i przeznaczony dla osób o wadze do 140 kg. wagowy. Dzięki BOSU możesz pracować z górną częścią bańki, siedząc, stojąc, klęcząc lub skacząc. Trzymając bańkę skierowaną w dół, na platformie, możesz wykonywać pompki i pozostać na górze, wykonując zaawansowane ćwiczenia równowagi. Każde ćwiczenie na podłodze można wykonywać na urządzeniu BOSU, co czyni je trudniejszym, przyjemniejszym i skuteczniejszym. Model do użytku domowego, nie profesjonalnego. Wymiary: ø 65 cm. BOSU ® (Both Sides Up) to najlepszy trening funkcjonalny. To jak duża piłka fitness przecięta na pół, z częścią stabilną i częścią niestabilną. Dzięki temu jest to produkt wszechstronny, który można stosować od treningu cardio po rehabilitację, jogę, pilates itp. Częścią skierowaną do góry możesz na nim stać, robić przysiady, siadać lub po prostu używać go jako kroku do aerobiku. Różnica polega na tym, że Twoje ciało musi stale się kurczyć, aby utrzymać równowagę. Pomaga to nie tylko spalić więcej kalorii, ale także poprawia koordynację i równowagę. Jeśli odwrócisz BOSU ® do góry nogami, możesz używać go jako ławeczki, robić pompki lub po prostu pracować nad ćwiczeniami równoważnymi. BOSU ® dodaje funkcjonalności do każdego treningu. BOSU ® wzmacnia centralne mięśnie Twojego ciała, znajdujące się wokół brzucha i pleców, pomagając nie tylko zyskać siłę, ale także napięcie mięśniowe i koordynację całego ciała. Praktycznie każde ćwiczenie, które wykonujesz na podłodze, można wykonać na BOSU ® , dzięki czemu będzie ono bardziej motywujące, zabawne i skuteczne.
Referencja: AF-ST01300

Wyróżniamy

Wersja krajowa. Jest to idealna, niestabilna baza do ćwiczeń siłowych, równoważnych i koordynacyjnych całego ciała, zwłaszcza obręczy miedniczej i głębokich mięśni brzucha. Spróbuj, a staniesz się super silny.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Wersja krajowa. Jest to idealna, niestabilna baza do ćwiczeń siłowych, równoważnych i koordynacyjnych całego ciała, zwłaszcza obręczy miedniczej i głębokich mięśni brzucha. Spróbuj, a staniesz się super silny.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.