Twój koszyk

- 23%

Ekspres Mammut Crag Wire 10 cm szaro-niebieski

PVR 60,66 zł
46,58 zł
Oszczędzasz: 23%
Kup ten produkt i zbierz 10 punktów
Ten produkt jest tymczasowo niedostępny
Najlepsza cena online
Ten produkt nie podlega zwrotowi
Zobacz więcej produktów z:
Ekspres Crag Wire 10 cm nadaje się do stosowania we wszystkich sezonach wspinaczkowych i oferuje doskonały stosunek jakości do ceny. Lekka bramka druciana pozostaje w pełni funkcjonalna nawet na śniegu i lodzie. Wytrzymałe zawiesia poliestrowe są wyposażone w technologię wskaźnikową. W przypadku uszkodzenia czerwone włókna w rdzeniu świecą. Ochraniacz zawiesia utrzymuje karabinek liny na miejscu i zapobiega zużyciu. Cechy: - Aktywność: Wspinaczka - Osłona utrzymuje dolny karabinek w odpowiedniej pozycji i zmniejsza zużycie pasa - Najlepszy stosunek jakości do ceny - Bramka druciana do użytku przez cały rok - Wytrzymała taśma poliestrowa z technologią wskaźnikową: czerwony materiał świeci w przypadku uszkodzenia - Pionowe obciążenie zrywające 24 kN - Obciążenie zrywające poziome 9 kN - Obciążenie zrywające przy otwartym spustu 8 kN - Materiał: 100% aluminium - Wymiary: 62 x 99,5 cm - Waga: 100 g *Ten artykuł nie przyjmuje zwrotów, z wyjątkiem przypadków, gdy produkt jest uszkodzony.
Referencja: MM-2040-02730-19200

Wyróżniamy

Wysoka wydajność przez cały rok w atrakcyjnej cenie.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Wysoka wydajność przez cały rok w atrakcyjnej cenie.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!
Ze względów bezpieczeństwa i higieny nie ma możliwości zwrotu ani wymiany tego produktu.

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.