Elastożelowy wałek Elite Novo Force

PVR 746,58 zł
661,04 zł
Oszczędzasz: 11%
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Trenażer Elite Novo Force Elastogel z nową jednostką oporu magnetycznego i 8 poziomami oporu wybieranymi z kierownicy. Charakterystyka: - Nowa konstrukcja ramy. Dopasowuje się do wszystkich kół o rozmiarze od 24'' do 29'' - Nowa blokada Fast Fixing - 8 poziomów oporu magnetycznego - Rolka z elastożelu: Redukuje poziom hałasu o 50%, zmniejsza zużycie opon o 20% i zwiększa przyczepność - Doskonała stabilność i bezpieczeństwo : Rama NOVO, dzięki wysokiej powierzchni podparcia, minimalnemu wzniesieniu roweru i dużej wytrzymałości konstrukcji, gwarantuje maksymalną stabilność rolki nawet przy dużych prędkościach lub przy maksymalnym wysiłku - Szybka Wstępna konfiguracja: Nowe wsparcie jednostki system, który pozwala na idealne i stałe ciśnienie między jednostką rolkową a oponą - Zmniejszona zajmowana przestrzeń
Referencja: EL-43213

Opinia eksperta

Rolka magnetyczna, minimalny hałas i 5 poziomów oporu do treningu z najwyższą wydajnością.

Opinia eksperta

Rolka magnetyczna, minimalny hałas i 5 poziomów oporu do treningu z najwyższą wydajnością.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.