Twój koszyk

Sklep Elektronika

GPS
Smartwatche GPS
Smartbandy i zegarki sportowe
Czujniki tętna
Wagi elektroniczne
Elektrostymulatory
Masażery elektryczne
E-mobilność
1103 produktówSortuj:Najbardziej popularneCena rosnącoCena malejąco
1103 produktów

Chcesz wiedzieć więcej o elektronice?

Na elektronikę składa się szereg bardzo przydatnych i niezbędnych urządzeń elektronicznych pozwalających na pełną kontrolę m.in. okrążeń, czasu i prędkości.

Urządzenia elektroniczne są bardzo korzystne dla ewolucji i doskonalenia treningu triathlonowego. Na uwagę zasługują pulsometry , stopery, zegarki wielofunkcyjne, GPS, przenośne audio, ciśnieniomierze, kamery akcji , elektrostymulatory i wagi.

Pulsometry mierzą tętno, pokazują spalone kalorie i poprawę kondycji fizycznej. Czynniki te są bardzo ważne dla sportowców i wskazane jest ich kontrolowanie. Istnieją więc dwa rodzaje urządzeń elektronicznych: te, które regulują i kontrolują aspekty metabolizmu oraz pomagają poprawić zdrowie i samopoczucie, oraz te, które służą rozrywce.

Rozrywka elektroniczna to taka, która nie jest niezbędna ani nie jest wykorzystywana do poprawy określonego aspektu treningu lub jako leczenie w celu leczenia urazów lub zapobiegania im. Raczej jego użycie wynika wyłącznie z wypoczynku i zabawy sportowca. Szczególnie w świecie kolarstwa i triathlonu bardzo modne staje się nagrywanie zawodów i treningów na wideo kamerami sportowymi. Te urządzenia elektroniczne umożliwiają rejestrację wybranych fragmentów trasy lub całej trasy. To inny sposób obserwowania błędów, jeśli takie się pojawiły, i próbowania ich poprawiania.

Ogólnie rzecz biorąc, elektronika pomaga uprościć trening każdego sportu i umożliwia samodzielne kontrolowanie go.


Marki Sklep Elektronika, które mogą cię zainteresować:

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.