Elitarny wałek Arion Mag

PVR 1 580,74 zł
1 291,74 zł
Oszczędzasz: 18%
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Wałek Elite Arion Mag, nowoczesny i funkcjonalny, pozwala zoptymalizować trening dzięki trzem poziomom oporu magnetycznego zintegrowanego z najnowocześniejszymi magnesami neodymowymi. Rolki mają kształt paraboliczny, o średnicy 85 mm w środku i 100 mm po bokach, co zapewnia lepszą kontrolę pedałowania i równowagę. Maksymalna kontrola i łatwość pedałowania, koło jest prowadzone w kierunku środka rolki. Całkowicie gładka powierzchnia z antystatycznego tworzywa sztucznego zmniejsza hałas i zużycie opon. Platforma zintegrowana z konstrukcją umożliwia łatwe wsiadanie i zsiadanie z roweru. Kompatybilny z rowerami szosowymi lub MTB. Jego kompaktowa i składana konstrukcja pozwala na jego montaż i demontaż jednym gestem. Wymiary: otwarty 141 × 49,5 × 16 cm, zamknięty 73 × 49,5 × 22 cm.
Referencja: EL-43205

Opinia eksperta

Arion Mag Roller pozwoli Ci na optymalny trening z całkowitą niezawodnością. Jest również składany i kompaktowy, a dzięki temu można go łatwo przechowywać i zajmuje mało miejsca.

Opinia eksperta

Arion Mag Roller pozwoli Ci na optymalny trening z całkowitą niezawodnością. Jest również składany i kompaktowy, a dzięki temu można go łatwo przechowywać i zajmuje mało miejsca.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu. Na zwrot masz do 365 dni. Możesz dokonać tego w zakładce "Moje konto" i wystąpić o zwrot produktu. Wszystkie szczegóły znajdziesz tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.