225 produktów z

Elite

225 produktówSortuj:Najbardziej popularneCena rosnącoCena malejąco
225 produktów

Elite to marka specjalizująca się w produkcji produktów rowerowych . Najbardziej godnymi uwagi produktami tej marki są rolki treningowe.

Rolki treningowe są bardzo korzystną opcją, aby móc trenować w chłodne dni. Pozwala kolarzowi kontynuować rutynę treningową z rowerem bez wychodzenia z domu i obniżania intensywności treningu. Dzięki jego symulatorom możliwe jest przeprowadzanie górskich wyścigów, zjazdów i najbardziej skomplikowanych tras bez narażania się na niebezpieczeństwa na zewnątrz lub narażanie się na niekorzystne warunki atmosferyczne. Ponadto pomaga poprawić technikę pedałowania i zwiększyć opór.

Rolki treningowe Elite są produkowane przy użyciu najbardziej zaawansowanych technologii. Posiada jednego z najbardziej innowacyjnych trenażerów na rynku, Elite RealPower CT, który może symulować dowolne nachylenie i trasę, nawet te najbardziej skomplikowane, wykonane w Giro lub na trasie. Jest to jedyny walec wyposażony w technologię magnetycznego hamulca proszkowego. Technologia ta polega na wykorzystaniu specjalnych proszków magnetycznych, które zmieniają swoją lepkość w zależności od przepływającego przez nie prądu, zapewniając lepszy układ hamulcowy.

Różnorodność treningu sprawia, że kolarz może trenować w najlepszych warunkach i pokonywać dowolny dystans. Oprócz rolek Elite produkuje inne produkty tej samej jakości, wykonane z najlepszych materiałów, takie jak bidony lub inne płyny oraz koszyki na bidon do mocowania ich do roweru.


Kategorie powiązane z Elite