754 produktów z

Finisseur

754 produktówSortuj:Najbardziej popularneCena rosnącoCena malejąco
754 produktów

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ O FINISSEUR?

Finisseur to marka sprzętu rowerowego, która doskonale łączy innowacyjność, wydajność i styl. Założona w 2019 roku hiszpańska marka doświadczyła szybkiego wzrostu dzięki skupieniu się na dostarczaniu wysokiej jakości produktów rowerzystom na wszystkich poziomach zaawansowania. Od swoich skromnych początków do stania się rozpoznawalną marką, Finisseur utrzymuje ciągłe zaangażowanie w ciągłe doskonalenie i satysfakcję rowerzysty.

Wszechstronność Finisseur znajduje odzwierciedlenie w szerokiej gamie produktów, od koszulek i spodenek po akcesoria i sprzęt techniczny. Do najważniejszych produktów należą koszulki rowerowe termiczne, zapewniające optymalną ochronę przed zimnem bez uszczerbku dla oddychalności. Finisseur oferuje różne modele spodenek rowerowych, zarówno krótkich, jak i długich, które zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić komfort i wydajność w różnych sytuacjach. Wreszcie, Finisseur oferuje również pełną gamę sprzętu zimowego, aby zapewnić rowerzystom ciepło w najzimniejszych porach roku, takich jak kurtki lub ochraniacze na buty.

Finisseur nie tylko projektuje wyjątkowe produkty, ale także mocno zaangażował się w społeczność rowerową. Marka sponsoruje lokalne i międzynarodowe wydarzenia, wspierając wyścigi i spotkania promujące pasję do kolarstwa. Od 2021 roku Finisseur sponsoruje profesjonalną drużynę kolarską BH Burgos i jest odpowiedzialny za produkcję wyposażenia hiszpańskiej drużyny.

Finisseur to kolarz, który wyróżnia się z grupy i sprytnym ruchem rozpoczyna sprint, aby oderwać się od peletonu i wygrać wyścig, działając w odpowiednim momencie, wyciskając ostatnie tchnienie. "Nigdy nie oglądaj się za siebie”, które marka chce przekazać, a także rada, którą otrzymuje każdy "finisseur, aby iść prosto do mety bez oglądania się za siebie.


Kategorie powiązane z Finisseur