17 produktów z

Haibike


Haibike to niemiecka marka, pionier eMTB, znana głównie ze swoich elektrycznych rowerów górskich , z 80 różnymi modelami w 2017 r., a wiele z nich z opcjami kolorystycznymi lub ramami, łącznie do 100 modeli eMTB + 85 w przypadku konwencjonalnych rowerów MTB. Do tej pory zdobył 36 nagród i wyróżnień. .

Haibike , pochodzi od imienia rekina rowerów. Urodził się 20 lat temu w Schweinfurcie w Bawarii (Niemcy). Obecna siedziba ma 21 000 m2 i 350 pracowników.

Susanne Puello pochodziła już z rodziny, w której pasjonowała się rowerami. Jego pradziadek Engelbert Wiener założył firmę E.Wiener w 1921 roku.

Susanne jest osobą o dużej wadze, szczególnie przy podejmowaniu ważnych decyzji, uważana jest za Steve’a Jobsa wśród motocyklistów. Stworzył pierwszy eMTB z 29 kołami, pierwszy ebike szosowy, pierwszy eMTB z elektronicznym zawieszeniem, pierwszy e-Fatbike, pierwszy eMTB z pełnym zawieszeniem z włókna węglowego, pierwszy e-downhill i pierwszy system elektroniczny e-Connect. Marka z roku na rok wprowadza innowacje, aby być w centrum uwagi motocykli elektrycznych i nie tracić przywództwa, które posiadała do tej pory.

Haibike to średniej wielkości firma rodzinna, która odegrała kluczową rolę w rozwoju eMTB. Susanne Puello wraz z mężem Felixem prowadzą markę od jej narodzin w 1996 roku, w tej silnej trajektorii, która nadal się rozwija, szczególnie z wielkim sukcesem w ciągu ostatnich 6 lat. To właśnie na stoisku Eurobike 2010 Haibike zaprezentował swoje 2 eMTB i 1 e-trekking, wywołując poruszenie w sektorze rowerowym.


Kategorie powiązane z Haibike