Twój koszyk

- 24%

Hamulce mechaniczne Avid BB7 Road 160mm G2CS przód (lewy) tył (prawy) srebrny (1 szt.)

PVR 413,46 zł
315,21 zł
Oszczędzasz: 24%
Kup ten produkt i zbierz 73 punktów
Ten produkt jest tymczasowo niedostępny.Wybierz rozmiar
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Hamulce mechaniczne Avid BB7 Road 160 mm G2CS przód/tył w kolorze srebrnym z dwuczęściowym zaciskiem z kutego aluminium. Z technologią Tri-Align CPS. Cechy Hamulce mechaniczne Avid BB7 SL Road 160 mm G2CS przód/tył (prawy): Zastosowanie: Zacisk szosowy: 2 sztuki z kutego aluminium Klocki: Spiekane Rozmiar tarczy: 160 mm Waga: 329 gr Tri-Align Caliper Positioning System: technologia dopasowania zacisku do tarczy zahamuj w ciągu zaledwie kilku sekund. Wystarczy lekko poluzować śruby CPS, nacisnąć dźwignię hamulca i ponownie dokręcić śruby. Idealne dopasowanie zacisku do tarczy uzyskuje się kilkoma gestami.
Referencja: AV-00.5016.166.040

Wyróżniamy

Mechaniczne hamulce szosowe Avid BB7 Road wyznaczają standardy wśród mechanicznych hamulców tarczowych. Z systemem montażu CPS, który pozwala idealnie dopasować tarczę i zacisk.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Mechaniczne hamulce szosowe Avid BB7 Road wyznaczają standardy wśród mechanicznych hamulców tarczowych. Z systemem montażu CPS, który pozwala idealnie dopasować tarczę i zacisk.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.