Twój koszyk

- 21%

Infisport BCAA proszek Leucyna+ 200 gr

PVR 143,54 zł
113,44 zł
Oszczędzasz: 21%
Ten produkt jest tymczasowo niedostępny
Najlepsza cena online
Ten produkt nie podlega zwrotowi
Zobacz więcej produktów z:
Infisport BCAAS Leucine+ zawiera trzy aminokwasy rozgałęzione L-leucynę, L-izoleucynę i L-walinę w czystej postaci, które z kolei należą do tzw. aminokwasów niezbędnych, czyli nie mogą być syntetyzowane przez organizm ludzki . Dlatego musimy je codziennie spożywać w naszej diecie. W sportach długotrwałych, a także tych, w których określone mięśnie pracują z dużą intensywnością, jak to ma miejsce w sportach siłowych i kulturystycznych, zapasy glikogenu mięśniowego zmniejszają się, a nawet zanikają. W takich sytuacjach organizm zaczyna wykorzystywać białka mięśniowe, głównie aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach, zwłaszcza leucynę, do przekształcania ich w energię. Kiedy to nastąpi, brak tych rozgałęzionych aminokwasów prowadzi do wzrostu tak zwanego zmęczenia ośrodkowego, a także wydłużenia czasu regeneracji mięśni, a tym samym do spadku wydajności sportowca przed następnymi zawodami lub treningiem. ? Chemicznie czyste aminokwasy rozgałęzione firmy Infisport idealnie nadają się do zapobiegania kontuzjom, opóźniania pojawienia się wspomnianego wyżej centralnego zmęczenia i skracania czasu regeneracji mięśni po intensywnym lub długotrwałym wysiłku. Z tych wszystkich powodów są one powszechnie stosowane przez zawodowych sportowców w celu utrzymania ciągłości treningu i wysokich wyników przez cały sezon. Przyjmowanie 3-4 kapsułek lub miarki proszku Infisport BCAAS Leucine+ na 15-30 minut przed treningiem lub zawodami w naturalny sposób poprawia wydolność, ponieważ opóźnia wystąpienie zmęczenia centralnego. W przypadku długotrwałego wysiłku dawkę powtarzać co 45-60 minut. Podobnie, wykonanie kolejnego podobnego strzału na koniec sesji pozwala sportowcowi na szybszą regenerację mięśni, pozostawiając je w doskonałej kondycji, aby móc stawić czoła kolejnemu treningowi lub zawodom. W sportach długotrwałych, takich jak kolarstwo czy triathlon, przyjmowanie 3-4 kapsułek co godzinę podczas zawodów opóźnia zmęczenie ośrodkowe i zapobiega rozpadowi białek mięśniowych. Dodatkowo dodatek witaminy B6 ułatwia metaboliczne wykorzystanie produktu. Zawartość: 200 gr. pyłowy. Składniki: L-leucyna, L-walina, L-izoleucyna, substancja ładująca: maltodekstryny (kapsułki), substancja nawilżająca: stearynian magnezu (kapsułki), chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6). Sposób użycia: Stosować 3-4 kapsułki lub miarkę na początku treningu lub zawodów (lub w trakcie posiłków w dni nietreningowe). Dla osiągnięcia maksymalnego efektu zaleca się kontynuację przyjmowania preparatu w trakcie wysiłku fizycznego, powtarzając dawki co 45-60 minut. Zrób to samo zdjęcie na końcu. Jeżeli stosowana jest forma proszku, należy umieścić produkt bezpośrednio w ustach i użyć wody lub soku owocowego, aby ułatwić połykanie i poprawić smak.
Referencja: IN-52215

Wyróżniamy

W sportach długotrwałych lnfisport BCAA w proszku Leucyna+ przyczynia się do opóźnienia wystąpienia zmęczenia, a także może być wykorzystany jako źródło energii, zapobiegając w ten sposób degradacji białek mięśniowych, a tym samym skracając czas regeneracji mięśni.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu?Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

W sportach długotrwałych lnfisport BCAA w proszku Leucyna+ przyczynia się do opóźnienia wystąpienia zmęczenia, a także może być wykorzystany jako źródło energii, zapobiegając w ten sposób degradacji białek mięśniowych, a tym samym skracając czas regeneracji mięśni.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!
Ze względów bezpieczeństwa i higieny nie ma możliwości zwrotu ani wymiany tego produktu.

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.