Twój koszyk

Infisport Beta Alanina 150 kapsułek

PVR 115,94 zł
104,34 zł
Oszczędzasz: 10%
Kup ten produkt i zbierz 24 punktów
Najlepsza cena online
Ten produkt nie podlega zwrotowi
Zobacz więcej produktów z:
Infisport Beta Alanine to suplement diety oparty na chemicznie czystej Beta Alaninie i witaminie B6. Kiedy wykonujemy ćwiczenia fizyczne o dużej intensywności, nasze zapotrzebowanie na energię wzrasta. Aby wytworzyć tę dodatkową energię, organizm zwiększa prędkość metabolizmu, czyli liczbę reakcji biochemicznych zachodzących w naszych komórkach. Ma to pośrednią konsekwencję wyższego stężenia produktów zwiększających kwasowość komórkową, zwaną także kwasowością metaboliczną. Ale jednocześnie, aby móc wytworzyć całą tę uzupełniającą się energię, nasze komórki również uciekają się do tak zwanego metabolizmu beztlenowego, który wytwarza ogromną ilość energii w jednostce czasu, ale którego efektem jest produkcja dużych ilości kwasu mlekowego, który również przyczynia się do zwiększenia tej kwasowości metabolicznej. Podsumowując, ćwiczenia fizyczne o wysokiej intensywności powodują bardzo znaczny wzrost kwasowości komórkowej i to właśnie ta kwasowość komórkowa działa jako czynnik ograniczający same wyniki sportowe, ponieważ w tak kwaśnych warunkach komórki komórki mięśniowe nie mogą w dalszym ciągu wytwarzać całej energię, której potrzebujemy. Cóż, chemicznie czysta Beta Alanina firmy Infisport działa poprzez zwiększenie odkładania się karnozyny i anseryny w tkance mięśniowej i to właśnie one neutralizują kwasowość, dzięki czemu możemy w dalszym ciągu wytwarzać energię podczas treningu lub zawodów o dużej intensywności, dzięki czemu nasze wyniki sportowe poprawią się. być znacznie większa właśnie wtedy, gdy jej najbardziej potrzebujemy. Dla maksymalnego działania naszego produktu zalecamy przyjmowanie 8 kapsułek dziennie, podzielonych na cztery dawki po 2 z posiłkami, unikając w ten sposób pojawiającego się w niektórych przypadkach lekkiego pieczenia lub zaczerwienienia skóry. Przy tych dawkach nie są znane żadne skutki uboczne, załóżmy, że beta-alanina jest naturalnym aminokwasem i występuje także w żywności, np. mięsie. Dodatek witaminy B6 do formuły wspomaga metaboliczne wykorzystanie produktu. Składniki: Beta Alanina, żelatyna (kapsułka), chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6), dwutlenek tytanu (E171, barwnik kapsułki). Sposób użycia: Stosować dwie kapsułki 4 razy dziennie, najlepiej podczas posiłku.
Referencja: IN-71050

Wyróżniamy

Infisport Beta Alanine pomaga zneutralizować kwasowość błonnika mięśniowego poprzez suplement diety oparty na chemicznie czystej Beta Alaninie i witaminie B6.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Infisport Beta Alanine pomaga zneutralizować kwasowość błonnika mięśniowego poprzez suplement diety oparty na chemicznie czystej Beta Alaninie i witaminie B6.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!
Ze względów bezpieczeństwa i higieny nie ma możliwości zwrotu ani wymiany tego produktu.

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.