Infisport Cellular Q10 1kg

129,13 zł
Ten produkt jest tymczasowo niedostępny.Wybierz rozmiar
Najlepsza cena online
Ten produkt nie podlega zwrotowi
Zobacz więcej produktów z:
Infisport cell Q10 przedstawia nowatorską formułę, która łączy chemicznie czysty monohydrat kreatyny (100% Creapure) z szybko wchłanianym węglowodanem, który działa jako nośnik jej wchłaniania. Ale dodatkowo Koenzym Q10 chroni włókno mięśniowe przed mikrourazami, powstającymi zwłaszcza przy wykonywaniu submaksymalnych i powtarzalnych wysiłków, niezbędnych do uzyskania maksymalnego ładunku kreatyny. Suplementacja przeciwutleniającymi witaminami C i E wzmacnia ten efekt. Ponadto witamina B1 i magnez są niezbędne do energetycznego wykorzystania węglowodanów, podczas gdy sam magnez działa jako środek zwiotczający włókna mięśniowe. Udowodniono, że przy krótkotrwałych wysiłkach o maksymalnej intensywności, a także w sportach zespołowych energia zużywana przez mięśnie pochodzi z zawartych w nich źródeł ATP i fosfokreatyny. Wiemy, że ATP jest głównym źródłem energii organizmu, ale niestety jego zapasy w mięśniach są ograniczone. Spożycie kreatyny znacząco zwiększa domięśniowe stężenie kreatyny i fosfokreatyny. Bezpośrednią konsekwencją jest opóźnienie wyczerpania się złogów mięśniowych, a jednocześnie ułatwiona jest resynteza rzadkiego ATP. Wykazano, że przyjmowanie 3 gramów kreatyny dziennie przez miesiąc lub 20 gramów dziennie przez 5 dni zwiększa całkowitą zawartość kreatyny domięśniowej nawet o 30%, jednak jeśli to spożycie będzie realizowane w połączeniu z szybko wchłaniającym się roztworem węglowodanów, całkowita akumulacja może wzrosnąć do 60%, czyli dwukrotnie. Dzieje się tak na skutek stymulującego działania insuliny na transport kreatyny w mięśniach i osoczu. Dodatkowo suplementacja kreatyną powoduje zwiększenie objętości masy mięśniowej. Z tego powodu sportowcy zainteresowani zwiększeniem objętości mięśni w całkowicie naturalny sposób w krótkim czasie sięgają po suplementację Infisport Cellular Q10. W ten sposób mogą także zwiększyć intensywność swoich treningów, co w przypadku dobrej suplementacji białkiem przekłada się na większy przyrost objętości mięśni. Zawartość L-glutaminy i tauryny chroni przed zespołem przetrenowania, jednocześnie zapewniając działanie detoksykujące i regenerujące glikogen. Infisport Cellular Q10 jest dostępny w butelkach zawierających 1 kg. Składniki: Dekstroza, chemicznie czysty monohydrat kreatyny (100% Creapure), aromat, substancja zakwaszająca: kwas cytrynowy, L-glutamina, tauryna, tlenek magnezu, koenzym Q10, naturalny barwnik: beta-karoten, witaminy (kwas L-askorbinowy, DL-alfa octan – tokoferol, pirydoksyna HCL, tiamina HCL). Sposób użycia: Aby uzupełnienie złogów fosfokreatyny było skuteczne, zaleca się wykonanie następującego cyklu: Faza ładowania: Półtorej miarki dołączonego dozownika (30 gr) rozpuścić w 200 ml. wody i pić natychmiast raz dziennie przez miesiąc. Faza konserwacji: Rozpuścić miarkę z dołączonego dozownika (20 gr.) w 200 ml. wody i pić natychmiast raz dziennie przez pożądany czas. W fazie ładowania zaleca się wykonywanie ćwiczeń submaksymalnych.
Referencja: IN-52195

Opinia eksperta

Infisport Cellular Q10 zawiera chemicznie czystą kreatynę (100% Creapure) połączoną z systemem transportowym oraz wkładem koenzymu Q10, L-glutaminy, tauryny, witamin B1, C, E i magnezu, które jednocześnie zwiększają depozyty kreatyny nawet o 60%. czas chroni sportowca przed mikrourazami mięśni i zespołem przetrenowania.

Opinia eksperta

Infisport Cellular Q10 zawiera chemicznie czystą kreatynę (100% Creapure) połączoną z systemem transportowym oraz wkładem koenzymu Q10, L-glutaminy, tauryny, witamin B1, C, E i magnezu, które jednocześnie zwiększają depozyty kreatyny nawet o 60%. czas chroni sportowca przed mikrourazami mięśni i zespołem przetrenowania.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!
Ze względów bezpieczeństwa i higieny nie ma możliwości zwrotu ani wymiany tego produktu.

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu. Na zwrot masz do 365 dni. Możesz dokonać tego w zakładce "Moje konto" i wystąpić o zwrot produktu. Wszystkie szczegóły znajdziesz tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.