Infisport Kreatyna 300g

127,47 zł
Najlepsza cena online
Ten produkt nie podlega zwrotowi
Zobacz więcej produktów z:
Infisport Creatine to najczystszy i najwyższej jakości monohydrat kreatyny (100% Creapure), wolny od dodatków. Wykazano, że suplementacja kreatyną zwiększa zapasy fosfokreatyny w mięśniach, a co za tym idzie, zwiększa wyniki sportowe. Przy wysiłkach o maksymalnej intensywności i krótkim czasie trwania (10-12 sekund), takich jak np. sprinty, skoki, rzucanie, ćwiczenia siłowe na siłowni itp., a także w sportach zespołowych, które zawsze występują podczas wysiłków interwałowych, energia zużywana przez mięśnie pochodzi ze źródeł ATP i fosfokreatyny zmagazynowanych w mięśniach. Wiemy, że ATP jest głównym źródłem energii wykorzystywanej przez mięśnie do przekształcania energii chemicznej w energię mechaniczną. Po wyczerpaniu się ATP w mięśniach (co następuje w ciągu 4-5 sekund) należy je ponownie zsyntetyzować, co przy tego typu wysiłku następuje w wyniku odkładania się fosfokreatyny w mięśniach. W takich przypadkach zmęczenie wiąże się z wyczerpaniem zapasów fosfokreatyny w mięśniach. Jednak zapasy fosfokreatyny również są ograniczone, dlatego przy długotrwałej aktywności fizycznej są one jeszcze bardziej potrzebne. Jeśli dodatkowo ćwiczenia te mają charakter powtarzalny lub przerywany, istotna będzie nie tylko ilość fosfokreatyny występującej w mięśniu, ale także szybkość jej resyntezy. Udowodniono naukowo, że dodatkowe spożycie kreatyny zwiększa rezerwy fosfokreatyny, a tym samym niezbędnego ATP. Rezultatem będą lepsze wyniki w sportach o wysokiej intensywności i krótkotrwałych, szczególnie jeśli są one powtarzalne. Ale dodatkowo resynteza fosfokreatyny znacznie wzrasta w okresach odpoczynku i w ten sposób skraca się czas regeneracji. Mimo wszystko Infisport Creatine jest produktem szeroko stosowanym przez osoby uprawiające sporty wybuchowe oraz przez sportowców, którzy momenty maksymalnego wysiłku przeplatają się z okresami regeneracji lub mniejszego wysiłku. Suplementacja kreatyną skutkuje także zwiększeniem objętości masy mięśniowej. Z tego powodu sportowcy zainteresowani naturalnym i krótkim zwiększeniem objętości mięśni sięgają po suplementację najwyższej czystości i bezpieczną kreatyną zawartą w Infisport Creatine. Infisport Creatine dostępny jest w butelkach zawierających 300 gramów kreatyny (100% czystej kreatyny). Składniki: Chemicznie czysty monohydrat kreatyny (100% Creapure). Nie zawiera żadnych dodatków. Sposób użycia: Produkt rozpuścić w 100-200 ml. wody lub soku i natychmiast wypić. Aby uzupełnienie zapasów glikogenu było skuteczne, zaleca się wykonanie następującego cyklu: Faza ładowania: Przyjmować jedną dawkę dziennie przez miesiąc. Faza podtrzymująca: Przyjmuj ¾ miarki dziennie przez całą fazę. W okresie przyjmowania zaleca się wykonywanie ćwiczeń submaksymalnych.
Referencja: IN-52240

Wyróżniamy

Suplementacja Infisport Creatine zwiększa rezerwy fosfokreatyny w mięśniach, a tym samym zwiększa wydajność sportową. Jej stosowanie jest niezbędne u wegetariańskich sportowców, gdyż kreatyna występuje głównie w mięsie i rybach, dlatego u wegetarian jej poziom jest niższy.

Wyróżniamy

Suplementacja Infisport Creatine zwiększa rezerwy fosfokreatyny w mięśniach, a tym samym zwiększa wydajność sportową. Jej stosowanie jest niezbędne u wegetariańskich sportowców, gdyż kreatyna występuje głównie w mięsie i rybach, dlatego u wegetarian jej poziom jest niższy.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!
Ze względów bezpieczeństwa i higieny nie ma możliwości zwrotu ani wymiany tego produktu.

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.