Twój koszyk

Isostar Energy Booster Cola Koncentrat energetyczny 100 g

PVR 42,27 zł
35,65 zł
Oszczędzasz: 16%
Ten produkt jest tymczasowo niedostępny.Wybierz rozmiar
Najlepsza cena online
Ten produkt nie podlega zwrotowi
Zobacz więcej produktów z:
Isostar Energy Booster koncentrat energetyczny zawierający 78% węglowodanów i sodu oraz witaminy B1, B2, B6 i PP. Korzyści: - Koncentrat energetyczny dostarczający węglowodanów, dostosowany do potrzeb sportowców. - Bogaty w witaminy B1, B2, niacynę i B6. - Isostar przestrzega przepisów WADA (Światowej Agencji Antydopingowej). Przetestowana i kontrolowana formuła. Gwarancja antydopingowa. Prezentacje: Pudełko 100 g (5x20 g) Zalecenia: - Spożywać w trakcie uprawiania sportu, łącząc z napojem. - Spożywać jako uzupełnienie zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz zdrowego trybu życia. Składniki: Syrop glukozowy, woda, aromaty (w tym stężone suche ekstrakty z ziaren guarany i orzechów kola), substancje zakwaszające: kwas cytrynowy i cytrynian potasu, chlorek sodu, barwniki: E150b i e150C, witaminy B1, B2, B6 i niacyna.
Referencja: IS-210970

Wyróżniamy

Natychmiastowa energia z sodem i witaminami B1, B2, B6 i PP.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu?Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Natychmiastowa energia z sodem i witaminami B1, B2, B6 i PP.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!
Ze względów bezpieczeństwa i higieny nie ma możliwości zwrotu ani wymiany tego produktu.

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.