Isostar Fruit Boost żelki truskawkowe 100 g

22,35 zł
Ten produkt jest tymczasowo niedostępny.Wybierz rozmiar
Najlepsza cena online
Ten produkt nie podlega zwrotowi
Zobacz więcej produktów z:
Isostar Fruit Boost truskawka 100gr. który zapewnia dodatkową energię: 33 Kcal/1 tabletka owocowa. Bogaty w węglowodany. Wybór węglowodanów: 77% węglowodanów prostych. Z kofeiną i bogaty w witaminy B1, B2, B5 i niacynę. Szybko się wchłania i pomaga opóźnić uczucie zmęczenia. Korzyści: - Wskazany w chwilach intensywnego zaniku mięśni ze względu na zawartość węglowodanów oraz wysoką zawartość witamin z grupy B, które przyczyniają się do prawidłowego przekształcania składników odżywczych w energię - Węglowodany proste mogą być natychmiast wykorzystane przez nasz organizm bez konieczności ich przekształcania . Są szybko przyswajane przez organizm w celu poprawy wydajności i zmniejszenia uczucia zmęczenia. - Dzięki szybkiej wymianie spożywanych węglowodanów i witamin Isostar High Energy Fruti Boost opóźnia pojawienie się uczucia zmęczenia. Prezentacja: Pudełko z 10 pojedynczo pakowanymi pastami owocowymi. Truskawkowy smak. Zalecenia: - Przy intensywnym wysiłku trwającym 2 godziny: 1 tabletka owocowa przed rozpoczęciem aktywności fizycznej iw jej trakcie. Podczas uprawiania sportów 1 tabletka owocowa co pół godziny. - Jego praktyczny format sprawia, że idealnie nadaje się do dostarczania szybkiej energii potrzebnej podczas uprawiania sportów, takich jak jazda na rowerze, bieganie, triathlon lub sporty na świeżym powietrzu. Składniki: cukier, syrop glukozowy, przecier truskawkowy 19,5% i koncentrat truskawkowy 5%*, substancja żelująca: pektyna, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, naturalny aromat truskawkowy z innymi naturalnymi aromatami, witaminy B1, B2, niacyna, B5 i B6, kofeina, pszenica skrobia. * odpowiednik 40% owoców przed zagęszczeniem. Skład analityczny na 100 g / na 10 g (1 pasta owocowa): Wartość energetyczna 1420 kJ 334 kcal / 142 kJ 33 kcal Białko 0,3 g / 0,03 g Węglowodany 81,2 g / 8,1 g w tym cukry 62,5 g / 6,3 g Tłuszcze 0 g / 0 g W tym nasycone 0 g / 0 g Błonnik pokarmowy 1,5 g / 0,15 g Sód 0,17 g / 0,02 g Witamina B1 0,72 mg / 0,07 mg Witamina B2 1,8 mg / 0,18 mg Niacyna 8 mg / 0,8 mg Witamina B5 2,9 mg / 0,29 mg Witamina B6 1,5 mg / 0,15 mg Dystrybucja energii: 97% Węglowodany, 0,3% Białko Zawiera kofeinę: 100 mg / 100 g Produkt nie jest zalecany dla dzieci i kobiet w ciąży. Masa netto: 100g (10x10g).
Referencja: IS-197725

Wyróżniamy

Pasta owocowa z wyselekcjonowanymi węglowodanami, kofeiną i 5 witaminami, które dostarczają energii potrzebnej do uprawiania sportu.

Wyróżniamy

Pasta owocowa z wyselekcjonowanymi węglowodanami, kofeiną i 5 witaminami, które dostarczają energii potrzebnej do uprawiania sportu.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!
Ze względów bezpieczeństwa i higieny nie ma możliwości zwrotu ani wymiany tego produktu.

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.