Jednodawkowe etui Madform Sports Vaseline (1 szt.)

12,96 zł
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Wazelina sportowa Madform o wysokiej odporności na wodę i pot. Wazelina ma właściwości zmiękczające, natłuszczające i ochronne dla skóry i jest idealna do uprawiania sportu, doskonale chroni skórę. Jest idealnym lubrykantem dla sportowców, gdyż chroni skórę przed możliwymi podrażnieniami powstałymi na skutek odparzeń powstałych podczas uprawiania sportu lub aktywności fizycznej. Wazelinę należy nakładać na miejsca najbardziej narażone na otarcia lub tarcie (szyja, sutki, pachy, wewnętrzna strona ud, kostki) delikatnie masując przed ćwiczeniami lub aktywnością fizyczną. *Zawiera jedną jednostkę
Referencja: MAD-270-1

Opinia eksperta

Polecany dla wszystkich, którzy mogą mieć tarcia z odzieżą lub własną skórą, szczególnie podczas lekkoatletyki, jazdy na rowerze, pływania, triathlonu, duathlonu, trekkingu, jazdy na nartach itp.?

Opinia eksperta

Polecany dla wszystkich, którzy mogą mieć tarcia z odzieżą lub własną skórą, szczególnie podczas lekkoatletyki, jazdy na rowerze, pływania, triathlonu, duathlonu, trekkingu, jazdy na nartach itp.?
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu. Na zwrot masz do 365 dni. Możesz dokonać tego w zakładce "Moje konto" i wystąpić o zwrot produktu. Wszystkie szczegóły znajdziesz tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.