Twój koszyk

Karabinek Mammut Classic HMS Screwgate w kolorze różowym

73,66 zł
Kup ten produkt i zbierz 17 punktów
Najlepsza cena online
Ten produkt nie podlega zwrotowi
Zobacz więcej produktów z:
Karabinek Mammut Classic HMS Screwgate to wszechstronny karabinek średniej wielkości w kształcie gruszki. Nadaje się do budowy stanowisk cumowniczych oraz do cumowania za pomocą węzła HMS lub urządzenia mocującego, umożliwia płynne przesuwanie liny i zmniejsza zużycie. Nosek blokujący klucz zapewnia łatwe mocowanie i odłączanie bez zaczepiania. Pomarańczowe oznaczenie stanowi dodatkowe zabezpieczenie i pełni funkcję ostrzegawczą w przypadku niedokręcenia karabińczyka. Cechy: - Aktywność: Wspinaczka - Pomarańczowe oznaczenie ostrzega, jeśli karabinek nie jest zamknięty - Blokada na klucz ułatwia wpinanie i odpinanie bez zaczepiania - Łatwa w obsłudze śruba blokująca - Wszechstronny karabinek średniej wielkości - Optymalny kształt do asekuracji za pomocą węzłów HMS - Opracowany aby umożliwić lepszy przebieg liny i mniejsze zużycie - 24 kN pionowe obciążenie zrywające - 9 kN poziome obciążenie zrywające - 8 kN obciążenie zrywające otwarty spust - Materiał: 100% aluminium - Wymiary: 69,5 x 109 mm - Waga: 63 g *Ta pozycja nie jest podlega zwrotowi, chyba że produkt jest wadliwy.
Referencja: MM-2040-02470-15274

Wyróżniamy

Blokada śrubowa jest łatwa w obsłudze nawet w oblodzonych lub brudnych warunkach.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Blokada śrubowa jest łatwa w obsłudze nawet w oblodzonych lub brudnych warunkach.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!
Ze względów bezpieczeństwa i higieny nie ma możliwości zwrotu ani wymiany tego produktu.

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.