Twój koszyk

Karabinek Mammut Smart HMS 2.0 zakręcany, różowy

PVR 86,66 zł
69,98 zł
Oszczędzasz: 19%
Kup ten produkt i zbierz 16 punktów
Najlepsza cena online
Ten produkt nie podlega zwrotowi
Zobacz więcej produktów z:
Karabinek zakręcany Mammut Smart HMS 2.0 posiada mechanizm zabezpieczający zapobiegający przypadkowemu załadowaniu z boku. Ulepszona konstrukcja, większe obciążenie niszczące i zmniejszona waga; oferując podwójne bezpieczeństwo i łatwą obsługę. Zamek śrubowy można uruchomić tylko przy otwartych drzwiach ochronnych. Wykluczone jest przypadkowe otwarcie, a także mimowolne skręcenie karabińczyka w pętli zabezpieczającej uprzęży wspinaczkowej; zapobiega to niebezpiecznym obciążeniom bocznym. Cechy: - Aktywność: Wspinaczka - Blokada na klucz ułatwia wpinanie i odpinanie bez zahaczania - Bramka zabezpieczająca zabezpieczająca karabinek w prawidłowej pozycji - Bramka zabezpieczająca zapewnia, że karabinek może być używany tylko wtedy, gdy jest bezpiecznie zamknięty - Konstrukcja zoptymalizowana pod kątem płynnej asekuracji i zwiększonej trwałości - 28 kN pionowe obciążenie niszczące - 11 kN poziome obciążenie niszczące - 6 kN obciążenie niszczące otwarta brama - Wymiary: 77 x 119 mm - Waga: 93 g *Ten artykuł nie przyjmuje zwrotów, chyba że produkt jest uszkodzony.
Referencja: MM-2040-02550-15274

Wyróżniamy

Mammut zaleca stosowanie karabińczyka Smart HMS 2.0 do urządzenia zabezpieczającego Smart 2.0.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Mammut zaleca stosowanie karabińczyka Smart HMS 2.0 do urządzenia zabezpieczającego Smart 2.0.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!
Ze względów bezpieczeństwa i higieny nie ma możliwości zwrotu ani wymiany tego produktu.

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.