- 36%

Kaseta MTB Shimano Alivio HG-51 11 32 8-biegowa

PVR 142,72 zł
90,63 zł
Oszczędzasz: 36%
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
8-biegowa kaseta MTB Shimano Alivio HG-51 11/32 oferująca wysoką jakość dzięki zębatkom Hyperglide z wyposażeniem zaprojektowanym i skonfigurowanym tak, aby zapewniać płynną zmianę biegów przy niskim obciążeniu. Cechy kasety Shimano Alivio: - Ulepszony wygląd: 50 g. mniej niż w poprzednim modelu. - Zamknięte przełożenie przekładni, umożliwiające bardziej efektywne wykorzystanie energii poprzez bardziej precyzyjną kontrolę kadencji. - Cięcie zębatki w celu dalszego zmniejszenia masy bez zmniejszania sztywności. - Odporny na korozję. - Do wąskich 8-biegowych łańcuchów HG. - 11-32: 11,13,15,18,21,24,28,32
Referencja: ECSHG518132

Opinia eksperta

Grupa osprzętu Alivio zawiera pełny zestaw zaawansowanych funkcji Shimano. Funkcje takie jak 8- i 9-biegowy Hyperdrive, mocne hamulce V-Brake i tarczowe oraz przerzutka Rapidfire Plus Alivio czynią je idealnymi do rowerów MTB.

Opinia eksperta

Grupa osprzętu Alivio zawiera pełny zestaw zaawansowanych funkcji Shimano. Funkcje takie jak 8- i 9-biegowy Hyperdrive, mocne hamulce V-Brake i tarczowe oraz przerzutka Rapidfire Plus Alivio czynią je idealnymi do rowerów MTB.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu. Na zwrot masz do 365 dni. Możesz dokonać tego w zakładce "Moje konto" i wystąpić o zwrot produktu. Wszystkie szczegóły znajdziesz tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.