- 26%

Kaseta SRAM XG-1195 11sp 10/42

PVR 1 774,72 zł
1 305,23 zł
Oszczędzasz: 26%
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Kaseta SRAM XG-1195 została zaprojektowana z myślą o zoptymalizowanej zmianie przełożeń. Kaseta z większymi skokami pomiędzy biegami, eliminująca potrzebę stosowania podwójnych i potrójnych przełożeń. Mniejsza liczba biegów pozwala na szybsze przejście z biegu startowego. Rozszerzając zakres przełożeń, pozwala na zmniejszenie pierścieni. Lżejsza kaseta z unikalnym wykończeniem zapewniającym wyjątkową trwałość. Piasta XD pozwala na stworzenie mocniejszego i stabilniejszego połączenia z rdzeniem. Cechy: - Materiał: 4130 Chromoly - Waga: 275 g - Prędkości: 11 (10-12-14-16-18-21-24-28-32-36-42) - Zalecany łańcuch: PC-X01 - Zalecana grupa: X01 - Kompatybilność: X01 11 prędkości
Referencja: SR-00.2418.043.000

Opinia eksperta

Kaseta SRAM XG-1195 X01 charakteryzuje się większymi skokami przełożeń, co pozwala na szybsze i płynniejsze przełączanie przełożeń. Ponadto jest znacznie lżejszy i bardziej wytrzymały.

Opinia eksperta

Kaseta SRAM XG-1195 X01 charakteryzuje się większymi skokami przełożeń, co pozwala na szybsze i płynniejsze przełączanie przełożeń. Ponadto jest znacznie lżejszy i bardziej wytrzymały.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.